صفحه اصلی/ گروه چند رسانه ای/ حوزه گردشگری و سفر ۱۴۰۰/۴/۳ - ۱۲:۳۱:۵۰
سرمقاله آفرينش/ بانک يا بنگاه اقتصادي؛ تکليف توليدکنندگان روشن نيست آفرينش

سرمقاله آفرينش/ بانک يا بنگاه اقتصادي؛ تکليف توليدکنندگان روشن نيست

آفرينش « بانک يا بنگاه اقتصادي؛ تکليف توليدکنندگان روشن نيست » عنوان سرمقاله روزنامه آفرينش به قلم آذر فخري است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:بانک‌ها يکي از مهم‌ترين ارکان اقتصاد هر کشوري هستند .

سرمقاله سياست روز/ تروريسم اطلاعاتي سياست روز

سرمقاله سياست روز/ تروريسم اطلاعاتي

سياست روز « تروريسم اطلاعاتي » عنوان سرمقاله روزنامه سياست روز به قلم قاسم غفوري است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:دنياي امروز به عنوان دنياي آزادي ارتباطات و گردش اطلاعات شناخته مي‌شود بگونه‌اي که اين مولفه‌ها به عنوان بخشي از حقوق بشر و دموکراسي در کشورها مطرح مي‌شود .

سرمقاله جام جم/ آدرس غلط آمريکا در افغانستان جام جم

سرمقاله جام جم/ آدرس غلط آمريکا در افغانستان

جام جم « آدرس غلط آمريکا در افغانستان » عنوان سرمقاله روزنامه جام جم نوشته حنيف غفاري است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: بحران امنيت داخلي بار ديگر در افغانستان تشديد شده و نبرد دولت افغانستان و طالبان در بسياري از مناطق ادامه دارد .

سرمقاله دنياي اقتصاد/ کيف پول خرد و پول ديجيتالي دنياي اقتصاد

سرمقاله دنياي اقتصاد/ کيف پول خرد و پول ديجيتالي

دنياي اقتصاد « کيف پول خرد و پول ديجيتالي » عنوان سرمقاله روزنامه دنياي اقتصاد به قلم  محمدسعيد شادکار و بهزاد بابازاده است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:در بحبوحه مناظرات و رقابت‌هاي انتخاباتي نامزدهاي محترم، کاهش ارزش پول ملي، تورم و عوامل موثر بر آن، خصوصا کاهش درآمدهاي ارزي ناشي از تحريم‌ها و کرونا، يکي از مباحث اصلي و پاي ثابت بحث‌ها و مناظرات اقتصادي بوده است .

سرمقاله ايران/ نشانه‌هاي مثبت از انتقال بهينه قدرت ايران

سرمقاله ايران/ نشانه‌هاي مثبت از انتقال بهينه قدرت

ايران « نشانه‌هاي مثبت از انتقال بهينه قدرت » عنوان يادداشت روزنامه ايران به قلم حسين مظفر است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: روز گذشـــــته آقـــــاي سيد ابراهيم رئيسي رئيــــــس‌جمهــــوري منتخب به ديدار آقاي روحاني رئيس‌جمهوري فعلي رفت .

سرمقاله اعتماد/ اميد از دست رفته افغانستان اعتماد

سرمقاله اعتماد/ اميد از دست رفته افغانستان

اعتماد « اميد از دست رفته افغانستان » عنوان سرمقاله روزنامه اعتماد نوشته عبدالمحمد طاهري است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:رويدادهايي که امروز در افغانستان رخ مي‌دهد، همگي قابل پيش‌بيني بودند .

سرمقاله شرق/ نامه‌اي به رئيس شرق

سرمقاله شرق/ نامه‌اي به رئيس

شرق « نامه‌اي به رئيس » عنوان سرمقاله روزنامه شرق به قلم سيد‌مصطفي هاشمي‌طبا است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:اين نامه‌اي است به رئيس‌جمهوري منتخب و محترم که چند روز پيش انتخاب شد و از سيزدهم مرداد 1400سکان قوه اجرائيه کشور را در دست مي‌گيرد .

سرمقاله فرهيختگان/ شفافيت براي همه خوب براي دولت بد! فرهيختگان

سرمقاله فرهيختگان/ شفافيت براي همه خوب براي دولت بد!

فرهيختگان « شفافيت براي همه خوب براي دولت بد! » عنوان يادداشت روزنامه فرهيختگان به قلم علي بهادري جهرمي است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: شفافيت يکي از شاخصه‌ها و اصول مهم حکمراني مطلوب است .

سرمقاله وطن امروز/ چرا رژيم صهيونيستي به دنبال تشديد تنش عليه فلسطينيان است؟ وطن امروز

سرمقاله وطن امروز/ چرا رژيم صهيونيستي به دنبال تشديد تنش عليه فلسطينيان است؟

وطن امروز « چرا رژيم صهيونيستي به دنبال تشديد تنش عليه فلسطينيان است؟ » عنوان يادداشت روزنامه وطن امروز به قلم مهدي گرگاني است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: رژيم صهيونيستي از آغاز ماه مبارک رمضان با ايجاد محدوديت‌ها و حمله به فلسطيني‌ها در قدس اشغالي و محله شيخ جراح به دنبال تشديد تنش‌ها در سرزمين‌هاي اشغالي بود؛ تحرکاتي که در نهايت منجر به جنگ 12 روزه ارتش اين رژيم با مقاومت فلسطين در غزه شد .

سرمقاله کيهان/ آقاي روحاني! اين يکي ديگر فروشي نيست! کيهان

سرمقاله کيهان/ آقاي روحاني! اين يکي ديگر فروشي نيست!

کيهان « آقاي روحاني! اين يکي ديگر فروشي نيست! » عنوان يادداشت مدير مسئول روزنامه کيهان، حسين شريعتمداري است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: ۱- ديروز آقاي روحاني در جلسه هيئت دولت به چند نمونه از آنچه که آن را دستاوردهاي بزرگ! دولت مي‌دانست، اشاره کرد که به جرأت و با استناد به واقعيت‌هاي محسوس و ملموس مي‌توان گفت متاسفانه حتي يک نمونه از آنها نيز نه تنها واقعيت نداشت بلکه با واقعيت‌هاي موجود فاصله‌اي پرناشدني و در حد و ‌اندازه تناقض نيز داشت! از جمله فرمودند: « اين دولت جلوي فساد ايستاد ! .

سرمقاله خراسان/ لطف ترامپ و بايدن به فلسطينيان! خراسان

سرمقاله خراسان/ لطف ترامپ و بايدن به فلسطينيان!

خراسان « لطف ترامپ و بايدن به فلسطينيان! » عنوان يادداشت روز در روزنامه خراسان به قلم مصطفي منتظر است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: شهرک نشينان صهيونيست با حمايت پليس، به نظر مي رسد دور جديد حملات خود را به محله شيخ جراح قدس آغاز کرده اند .

عصر ايران: خود روحاني هم در تشکر بدهکار است عصر ايران

عصر ايران: خود روحاني هم در تشکر بدهکار است

عصر ايرانمتن پيش رو در عصر ايران منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستآيا تمام تقصير متوجه کساني است که «نگفتند دست‌تان درد نکند؟» يا واقعيت هاي ديگري هم هست و خود روحاني هم در تشکر بدهکار است؟  مهرداد خدير/ «‌کشور را بدون نفت اداره کرديم و يکي نگفت دست‌تان درد نکند» .

تحولات سريع افغانستان را دريابيم ديپلماسي ايراني

تحولات سريع افغانستان را دريابيم

ديپلماسي ايرانيمتن پيش رو در ديپلماسي ايراني منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستسيد علي موجاني/ به همان ميزان که بحث و گفت وگو درباره مسائل سياست خارجي طي دوران مناظره هاي انتخاباتي پژواکي نداشت، در نخستين مصاحبه مطبوعاتي جناب آقاي رئيسي، سياست خارجي حرف اول را زد .

جهان: کساني که به رئيسي راي نداده اند پشيمان خواهند شد جهان

جهان: کساني که به رئيسي راي نداده اند پشيمان خواهند شد

جهانمتن پيش رو در جهان منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستهرمز راسخي/  انتخابات 1400 را بايد انتخابات بصيرت و اخلاق ناميد .

روابط تهران و رياض در دوران رئيسي به کدام سو مي‌رود؟ انتخاب

روابط تهران و رياض در دوران رئيسي به کدام سو مي‌رود؟

انتخابمتن پيش رو در انتخاب منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستالخليج آنلاين در مطلبي به قلم أشرف کمال نوشت: اين روزها نگاهها متوجه روابط عربستان و ايران است و اينکه در سايه انتخاب رئيسي بعنوان رئيس جمهور ايران، اين روابط به کجا خواهد رسيد؟ بويژه آنکه دو کشور اخيرا مذاکراتي را در پايتخت بغداد آغاز کرده بودند .

آغاز سقوط از شمال افغانستان؟ ديپلماسي ايراني

آغاز سقوط از شمال افغانستان؟

ديپلماسي ايرانيمتن پيش رو در ديپلماسي ايراني منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست8 صبح/ گروه طالبان در ماه مي موج نخست حملات خود با هدف تصرف نقاط استراتژيک و محاصره مراکز بعضي از ولايت‌ها در مناطق جنوبي، غربي و شرقي کشور را آغاز کرد .

تحليلگر اصولگرا: تصورات در مورد رئيسي نادرست است فرارو

تحليلگر اصولگرا: تصورات در مورد رئيسي نادرست است

فرارومتن پيش رو در فرارو منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستناصر ايماني فعال سياسي اصول‌گرا در گفتگو با فرارو با اشاره به نادرست بودن برخي از تصوراتي که در مورد ابراهيم رئيسي وجود دارد، اظهار داشت: بعضا اعلام مي‌شود که با آمدن رئيسي سياست‌هاي بسيار تند در دستور کار دولت قرار خواهد گرفت، اين درحالي است که به شخصه رئيس‌جمهور منتخب را فرد متعادلي مي‌دانم که بررسي سابقه وي در آستان قدس رضوي و قوه قضاييه مويد اين موضوع است .

نورافکن کرونا روي نابرابري طبقاتي همشهري

نورافکن کرونا روي نابرابري طبقاتي

همشهريمتن پيش رو در همشهري منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستعباس رضايي‌ثمرين/ پاندمي کرونا با وجود جهان‌شمولي و سايه‌گستري بر سر تقريبا همه جوامع انساني، همچنان پديده‌اي ناشناخته، چندبعدي و پيچيده است .

توسعه تصاعدي تجارت مرگ در جنوب و غرب آسيا اعتماد

توسعه تصاعدي تجارت مرگ در جنوب و غرب آسيا

اعتمادمتن پيش رو در اعتماد منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستبنفشه سام‌گيس/ نتايج دو تحقيق منطقه‌اي درباره تاثير‌پذيري نيمه غربي آسيا از توليد مواد مخدر در افغانستان، با نگاهي به خسارات جبران‌ناپذير امنيتي، اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي در 5 کشور همسايه با کانون توليد 90 درصد ترياک جهان، نقشه نگران‌کننده‌اي از شاهراه‌هاي قاچاق ترسيم مي‌کند .

ديپلمات پيشين: پاسخ رييسي در مورد مذاکره با رييس‌جمهور امريکا دست او را بست اعتماد

ديپلمات پيشين: پاسخ رييسي در مورد مذاکره با رييس‌جمهور امريکا دست او را بست

اعتمادمتن پيش رو در اعتماد منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستشهاب شهسواري /  اظهارات سيد ابراهيم رييسي، رييس‌جمهور منتخب، در نخستين نشست خبري‌اش با واکنش‌هاي گسترده‌اي در ميان رسانه‌هاي خارجي و گمانه‌زني‌ها در مورد رويکرد سياست خارجي ايران در دوران دولت سيزدهم مواجه شد .