صفحه اصلی/ گروه بازار اپ ۱۴۰۰/۴/۳ - ۱۲:۴۹:۰۶
دفترچه‌اي که هميشه همراه‌تان خواهد بود آخرين خبر

دفترچه‌اي که هميشه همراه‌تان خواهد بود

آخرين خبر Google Keep – گوگل کيپ يک سرويس جديد و بسيار قدرتمند در زمينه يادداشت برداري از سوي کمپاني معروف گوگل و رقيب جدي اورنوت مي باشد .

نسخه کنسولي Green Hell منتشر شد گيم اسکن

نسخه کنسولي Green Hell منتشر شد

گيم اسکنپس از مدت‌ها و بعد از فروش بيش از ۲ ميليون نسخه روي کامپيوتر، شرکت Creepy Jar اعلام کرد عنوان واقع‌گرايانه و مورد ستايش Green Hell براي ايکس باکس وان و پلي استيشن ۴ در دسترس قرار گرفت .

نقد و بررسي بازي Paradise Lost | بهشت طبقه منفي ۴! گيم اسکن

نقد و بررسي بازي Paradise Lost | بهشت طبقه منفي ۴!

گيم اسکن«بهشت گم شده» نام يکي از آثار بسيار مشهور در ادبيات انگلستان، اثري از جان ميلتون است که درباره داستان آفرينش نوشته شده و به اذعان خيلي‌ها جزء ۱۰تا از مهم‌ترين نوشته‌هاي تاريخ ادبيات انگليسي به شمار مي‌آيد .

۱۲ نکته مهم بازي Days Gone گيم اسکن

۱۲ نکته مهم بازي Days Gone

گيم اسکنبعد از انتشار Days Gone در سال ۲۰۱۹ براي کنسول پلي‌استيشن۴، سرانجام اين بازي بر اساس سياست‌هاي جديد شرکت سوني براي رايانه‌هاي شخصي هم در دست ساخت قرار گرفت .

دابسمش بسازيد و خوش بگذرانيد آخرين خبر

دابسمش بسازيد و خوش بگذرانيد

آخرين خبر کمتر کسي پيدا مي شود که با دابسمش آشنايي نداشته و حداقل يکي از کليپ هاي دابسمش را نديده باشد .

Shop Titans؛ لوازم جنگي قرون وسطايي بفروشيد آخرين خبر

Shop Titans؛ لوازم جنگي قرون وسطايي بفروشيد

آخرين خبر Shop Titans: Design & Trade – فروشگاه تايتان ها: طراحي و داد و ستد يکي ديگر از بازي هاي عرضه شده از شرکت بازي سازي کانادايي و بسيار خوش نام Kabam مي باشد که در دسته بازي هاي شبيه ساي توليد و به انتشار رسيده است .

اپليکيشني کاربردي براي مديريت فايل‌ها آخرين خبر

اپليکيشني کاربردي براي مديريت فايل‌ها

آخرين خبر File Commander – Manager, Explorer and FREE Drive از قدرتمندترين و مطرح‌ترين برنامه‌هاي مديريت فايل اندرويد از استوديوي مطرح MobiSystems است که به صورت رايگان در گوگل پلي عرضه شده است .

Idle Forest Lumber Inc؛ امپراتوري چوب بري تشکيل دهيد آخرين خبر

Idle Forest Lumber Inc؛ امپراتوري چوب بري تشکيل دهيد

آخرين خبر Idle Forest Lumber Inc: Timber Factory Tycoon نام يک بازي در ژانر شبيه سازي است که توسط استوديو بازي سازي ADQUANTUM LTD براي دستگاه هاي موبايلي با سيستم عامل اندرويد منتشر شده است .

Battlelands Royale؛ سه دقيقه پايداري کنيد تا برنده ميدان باشيد آخرين خبر

Battlelands Royale؛ سه دقيقه پايداري کنيد تا برنده ميدان باشيد

آخرين خبر Battlelands Royale – بتل لند رويال بازي جديد، سرگرم کننده و بسيار زيبا در سبک بازيهاي اکشن و بقا از استوديوي بازي‌سازي Futureplay براي اندرويد است که به صورت رايگان عرضه شده است .

Mini Golf King؛ بازي سه بعدي گلف را تجربه کنيد آخرين خبر

Mini Golf King؛ بازي سه بعدي گلف را تجربه کنيد

آخرين خبر Mini Golf King Multiplayer Game – ميني گلف کينگ مولتي پلير گيم بازي جديد، محبوب و سرگرم کننده در سبک بازيهاي ورزشي گلف از استوديوي بازيسازي Bluehole PNIX است .

Megapolis؛ زمين را بکوبيد و از نو بسازيد آخرين خبر

Megapolis؛ زمين را بکوبيد و از نو بسازيد

آخرين خبر Megapolis – کلان شهر يک بازي فوق العاده زيبا و سرگرم کننده در سبک بازي هاي مديريت شهر از استوديوي بازيسازي Social Quantum Ltd است که با بيش از 50 ميليون دريافت در صدر برترين بازي هاي استراتژي قرار دارد .

Hit & Knock down؛ به قوطي‌ها شليک کنيد آخرين خبر

Hit & Knock down؛ به قوطي‌ها شليک کنيد

آخرين خبر Hit & Knock down يک بازي ورزشي محبوب و سرگرم کننده با گيم پلي اعتياداور از استوديوي بازيسازي mobirix براي تبلت ها و گوشي ها اندرويد است که به صورت رايگان در گوگل پلي عرضه شده است .

Magic Rampage؛ بازگشت جادوگر تاريکي ويجياتو

Magic Rampage؛ بازگشت جادوگر تاريکي

ويجياتو عنوان Magic Rampage يکي از جذاب‌ترين بازي‌هاي اکشن – پلتفرمر موبايلي است که توسط استوديوي Asantee ساخته و در دسترس کاربران موبايلي قرار گرفته .

Pro Darts 2021؛ بازي کم خرج و حرفه‌اي آخرين خبر

Pro Darts 2021؛ بازي کم خرج و حرفه‌اي

آخرين خبر بگذاريد قبل از معرفي بازي کمي در مورد دارت صحبت کنيم، ورزش دارت ورزش ساده اي است اما اين کافي نيست که فقط وسط تخته دارت را هدف قرار دهيم و پرتاب کنيم، بلکه تخته دارت 62 قسمت براي امتياز دارد که هر کدام به نوبه خود از حساسيت بالايي برخوردار است، اين ورزش را پير تا جوان، چه پسر په دختر و حتي معلولين و جانبازان و يا ناشنوايان مي توانند به عنوان يک حرفه، يک ورزش و يا حتي يک تفريح سالم با خيالي آسوده و براي رفع استرس انجام دهند .

چند نسخه از برنامه‌هاي خود را برروي گوشي نصب کنيد آخرين خبر

چند نسخه از برنامه‌هاي خود را برروي گوشي نصب کنيد

آخرين خبر حتما شما هم مثل بسياري از کاربران اندرويدي ده‌ها اپليکيشن مختلف روي دستگاه خود داشته باشيد و از بعضي از آنها خيلي بيشتر از سايرين و به صورت شبانه روزي استفاده کنيد .

مدتي از وقت گرانبهايتان را به مطالعه اختصاص دهيد آخرين خبر

مدتي از وقت گرانبهايتان را به مطالعه اختصاص دهيد

آخرين خبر مطالعه فوايدي دارد که همه ما کم و بيش از آنها آگاه هستيم .

Join Clash 3D؛ قلعه دشمن را تسخير کنيد آخرين خبر

Join Clash 3D؛ قلعه دشمن را تسخير کنيد

آخرين خبر Join Clash 3D – به گروه مبارزها بپيوند نام يک بازي در ژانر آرکيد است که توسط استوديو بازي سازي Supersonic Studios LTD منتشر شده است .

Sharpshooter Blitz؛ هدف را حرفه‌اي به دام بندازيد آخرين خبر

Sharpshooter Blitz؛ هدف را حرفه‌اي به دام بندازيد

آخرين خبر Sharpshooter Blitz – تيرانداز حرفه اي عنواني ديگر از يک بازي بسيار زيبا و خوش ساخت از دسته بازي هاي آرکيد است که به شکل رايگان ساخته و طراحي شده و به وسيله استوديوي بريتانيايي Kwalee Ltd در گوگل پلي عرضه شده است .

تماس‌هاي مزاحم را مسدود کنيد آخرين خبر

تماس‌هاي مزاحم را مسدود کنيد

آخرين خبر گوشي‌هاي هوشمند در حال حاضر بيشتر از اين که يک تلفن همراه باشند، يک کامپيوتر همراه هستند که قادرند انواع کارايي‌ها و قابليت‌ها را در اختيار کاربرانشان قرار دهند .

۱۰ بازي رايگان برتر اندرويد ماه مه ۲۰۲۱ گيم اسکن

۱۰ بازي رايگان برتر اندرويد ماه مه ۲۰۲۱

گيم اسکنماه مي ميلادي براي طرفداران بازي‌هاي اندرويدي رمق و رونقي نداشت و پيدا کردن بازي‌هايي که سرشان به تنشان بيارزد واقعا سخت بود .