صفحه اصلی/ گروه تحلیل ها ۱۴۰۰/۴/۳ - ۱۴:۱۳:۴۴
آيا دهه هشتادي‌ها خودشيفته هستند؟ آفتاب يزد

آيا دهه هشتادي‌ها خودشيفته هستند؟

آفتاب يزدمتن پيش رو در آفتاب يزد منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست   نوجوانان هندزفري به گوش که تمايلي به ارتباط برقرار کردن با اطرافيان خود خصوصا در جمع‌هاي خانوادگي ندارند و اگر گاهي از دنياي مجازي خودشان خارج شوند و با اطرافيان ارتباط برقرار کنند با ديد از بالا به پايين صحبت مي‌کنند، نصيحت را نمي‌شنوند و خود را همه چيز دان مي‌دانند .

فوت دردناک ۲ خبرنگار آفتاب يزد

فوت دردناک ۲ خبرنگار

آفتاب يزدمتن پيش رو در آفتاب يزد منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست   مديرکل حفاظت محيط زيست آذربايجان غربي گفت: اتوبوس حامل خبرنگاران رسانه‌هاي کشور که ديروز دوم تيرماه براي تهيه گزارش احياي درياچه اروميه به منطقه سفر کرده بودند، در نزديکي نقده واژگون شد .

بايد به رئيس دولت جديد فرصت داد آرمان ملي

بايد به رئيس دولت جديد فرصت داد

آرمان مليمتن پيش رو در آرمان ملي منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست انتخابات رياست جمهوري سيزدهم با همه کم و کاستي‌ها، ضعف و قوت‌ها و انتقادات به پايان رسيد و منتخب مردم مشخص شد .

سکوت غرب در برابر انتخاب رييسي سيگنالي مثبت بود اعتماد

سکوت غرب در برابر انتخاب رييسي سيگنالي مثبت بود

اعتمادمتن پيش رو در اعتماد منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست   تيم مشاور سياست خارجه ايشان هنوز غناي لازم چندوجهي براي پاسخگويي در مقابل سوال‌هاي سياست خارجي ندارند .

هفت استان‌ محروم بالاترين نرخ مشارکت را داشتند همشهري

هفت استان‌ محروم بالاترين نرخ مشارکت را داشتند

هفت استان‌ محروم بالاترين نرخ مشارکت را داشتند

هم اروپا هم آمريکا از نزديکي ايران به چين و روسيه نگرانند آفتاب يزد

هم اروپا هم آمريکا از نزديکي ايران به چين و روسيه نگرانند

آفتاب يزدمتن پيش رو در آفتاب يزد منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستآن طور که عبدالرضا فرجي راد استاد ژئوپليتيک دانشگاه و ديپلمات اسبق مي‌گويد؛ اگرچه فضاي کلي در حوزه‌ي روابط روسيه و آمريکا عوض شده است اما هر دو کشور مسائل خودشان را دنبال مي‌کنند و اين دنبال کردن به گونه‌اي است که جانب احتياط رها نشود .

عامل خاموشي تهران با 7000 ماينر آرمان ملي

عامل خاموشي تهران با 7000 ماينر

آرمان مليمتن پيش رو در آرمان ملي منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست  «کشف بزرگترين مزرعه بيت‌کوين با۷۰۰۰ ماينر بيخ گوش تهران!» اين خبر کشف بزرگترين مزرعه بيت کوين توسط پليس پايتخت است که با کارکرد اين تعداد ماينر در اين مزرعه بيت‌کوين، چهار درصد از برق کشور مصرف مي‌شد .

چهار استان درگير موج پنجم کرونا آرمان ملي

چهار استان درگير موج پنجم کرونا

آرمان مليمتن پيش رو در آرمان ملي منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست کرونا، همزمان با روند کُند و قطره چکاني واکسن در حال شيوع بيشتر است و چهار استان سيستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و بوشهر در آستانه کانون شيوع ويروس‌هاي جهش يافته هندي و آفريقايي قرار دارند .

گزينه‌هاي اصولگرا براي شهرداري تهران آرمان ملي

گزينه‌هاي اصولگرا براي شهرداري تهران

آرمان مليمتن پيش رو در آرمان ملي منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست هر چند که اصلاح‌طلبان مجدانه و پر قدرت به ميدان آمدند تا با ليست جمهور موفقيت خود در انتخابات دوره پنجم شوراي شهر تهران را تجربه کنند اما اين همت آنها با حمايت مردم توام نشد و همين امر بود که موجب گرديد اقبال عمومي و ذائقه راي دهندگان تهراني از اصلاح‌طلبان به اصولگرايان تغيير يابد .

بايد ديد ادعاها ‌ را تا چه حد پيگيري مي‌کنند شرق

بايد ديد ادعاها ‌ را تا چه حد پيگيري مي‌کنند

شرقمتن پيش رو در شرق منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست پيروز انتخابات جمعه با چالشي منحصربه‌فرد مواجه است .

صادرات معکوس در فوتبال ايران! شرق

صادرات معکوس در فوتبال ايران!

شرقمتن پيش رو در شرق منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست اگر قرار باشد نام موفق‌ترين لژيونرهاي فوتبال ايران در تاريخ به ميان بيايد، بي‌درنگ از آنهايي اسم برده مي‌شود که مهاجم بوده يا به‌عنوان هافبک، ميل هجومي زيادي داشته‌اند .

سرمقاله آفرينش/ بانک يا بنگاه اقتصادي؛ تکليف توليدکنندگان روشن نيست آفرينش

سرمقاله آفرينش/ بانک يا بنگاه اقتصادي؛ تکليف توليدکنندگان روشن نيست

آفرينش « بانک يا بنگاه اقتصادي؛ تکليف توليدکنندگان روشن نيست » عنوان سرمقاله روزنامه آفرينش به قلم آذر فخري است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:بانک‌ها يکي از مهم‌ترين ارکان اقتصاد هر کشوري هستند .

سرمقاله سياست روز/ تروريسم اطلاعاتي سياست روز

سرمقاله سياست روز/ تروريسم اطلاعاتي

سياست روز « تروريسم اطلاعاتي » عنوان سرمقاله روزنامه سياست روز به قلم قاسم غفوري است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:دنياي امروز به عنوان دنياي آزادي ارتباطات و گردش اطلاعات شناخته مي‌شود بگونه‌اي که اين مولفه‌ها به عنوان بخشي از حقوق بشر و دموکراسي در کشورها مطرح مي‌شود .

سرمقاله جام جم/ آدرس غلط آمريکا در افغانستان جام جم

سرمقاله جام جم/ آدرس غلط آمريکا در افغانستان

جام جم « آدرس غلط آمريکا در افغانستان » عنوان سرمقاله روزنامه جام جم نوشته حنيف غفاري است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: بحران امنيت داخلي بار ديگر در افغانستان تشديد شده و نبرد دولت افغانستان و طالبان در بسياري از مناطق ادامه دارد .

سرمقاله دنياي اقتصاد/ کيف پول خرد و پول ديجيتالي دنياي اقتصاد

سرمقاله دنياي اقتصاد/ کيف پول خرد و پول ديجيتالي

دنياي اقتصاد « کيف پول خرد و پول ديجيتالي » عنوان سرمقاله روزنامه دنياي اقتصاد به قلم  محمدسعيد شادکار و بهزاد بابازاده است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:در بحبوحه مناظرات و رقابت‌هاي انتخاباتي نامزدهاي محترم، کاهش ارزش پول ملي، تورم و عوامل موثر بر آن، خصوصا کاهش درآمدهاي ارزي ناشي از تحريم‌ها و کرونا، يکي از مباحث اصلي و پاي ثابت بحث‌ها و مناظرات اقتصادي بوده است .

سرمقاله ايران/ نشانه‌هاي مثبت از انتقال بهينه قدرت ايران

سرمقاله ايران/ نشانه‌هاي مثبت از انتقال بهينه قدرت

ايران « نشانه‌هاي مثبت از انتقال بهينه قدرت » عنوان يادداشت روزنامه ايران به قلم حسين مظفر است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: روز گذشـــــته آقـــــاي سيد ابراهيم رئيسي رئيــــــس‌جمهــــوري منتخب به ديدار آقاي روحاني رئيس‌جمهوري فعلي رفت .

سرمقاله اعتماد/ اميد از دست رفته افغانستان اعتماد

سرمقاله اعتماد/ اميد از دست رفته افغانستان

اعتماد « اميد از دست رفته افغانستان » عنوان سرمقاله روزنامه اعتماد نوشته عبدالمحمد طاهري است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:رويدادهايي که امروز در افغانستان رخ مي‌دهد، همگي قابل پيش‌بيني بودند .

سرمقاله شرق/ نامه‌اي به رئيس شرق

سرمقاله شرق/ نامه‌اي به رئيس

شرق « نامه‌اي به رئيس » عنوان سرمقاله روزنامه شرق به قلم سيد‌مصطفي هاشمي‌طبا است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:اين نامه‌اي است به رئيس‌جمهوري منتخب و محترم که چند روز پيش انتخاب شد و از سيزدهم مرداد 1400سکان قوه اجرائيه کشور را در دست مي‌گيرد .

سرمقاله فرهيختگان/ شفافيت براي همه خوب براي دولت بد! فرهيختگان

سرمقاله فرهيختگان/ شفافيت براي همه خوب براي دولت بد!

فرهيختگان « شفافيت براي همه خوب براي دولت بد! » عنوان يادداشت روزنامه فرهيختگان به قلم علي بهادري جهرمي است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: شفافيت يکي از شاخصه‌ها و اصول مهم حکمراني مطلوب است .

سرمقاله وطن امروز/ چرا رژيم صهيونيستي به دنبال تشديد تنش عليه فلسطينيان است؟ وطن امروز

سرمقاله وطن امروز/ چرا رژيم صهيونيستي به دنبال تشديد تنش عليه فلسطينيان است؟

وطن امروز « چرا رژيم صهيونيستي به دنبال تشديد تنش عليه فلسطينيان است؟ » عنوان يادداشت روزنامه وطن امروز به قلم مهدي گرگاني است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: رژيم صهيونيستي از آغاز ماه مبارک رمضان با ايجاد محدوديت‌ها و حمله به فلسطيني‌ها در قدس اشغالي و محله شيخ جراح به دنبال تشديد تنش‌ها در سرزمين‌هاي اشغالي بود؛ تحرکاتي که در نهايت منجر به جنگ 12 روزه ارتش اين رژيم با مقاومت فلسطين در غزه شد .