صفحه اصلی/ گروه تحلیل ها ۱۴۰۰/۷/۲۸ - ۲۳:۴۳:۰۰
ارز جهانگیری در ایستگاه آخر صبح نو

ارز جهانگیری در ایستگاه آخر

صبح نومتن پیش رو در صبح نو منتشر شده و بازنشر آن در آخرین خبر به معنای تاییدش نیست«دلار جهانگیری» تمثیلی معنادار برای تصمیمات معاون‌اولی است که تصویر روشنی از اقتصاد کشور ندارد؛ تصویری که منجر به پایه‌گذاری رانت ارز 4200تومانی می‌شود و پس از چندسال نه‌تنها قیمت کالاهای اساسی کنترل نمی‌شود، بلکه سر به آسمان می‌ساید .

دولت؛ موافق مذاکره، مخالف FATF شرق

دولت؛ موافق مذاکره، مخالف FATF

شرقمتن پیش رو در شرق منتشر شده و بازنشر آن در آخرین خبر به معنای تاییدش نیست یک‌ماه‌ونیم از شروع دولت سیزدهم گذشته اما همچنان گره FATF نه تنها باز نشده بلکه بعید است ابراهیم رئیسی و کابینه‌اش روی خوشی به این لوایح نشان دهند .

تغییر معادلات در بازار دلار دنياي اقتصاد

تغییر معادلات در بازار دلار

دنیای اقتصاد  در چهارمین روز هفته، اسکناس آمریکایی به سطح ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان نزدیک شد و فلز گران‌بهای داخلی یک کانال صعود را به ثبت رساند .

نکاتی درباره راه‌اندازی رشته تحصیلی امر به معروف و نهی از منکر اعتماد

نکاتی درباره راه‌اندازی رشته تحصیلی امر به معروف و نهی از منکر

اعتمادمتن پیش رو در اعتماد منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیستعلی میرزامحمدی/ چندی پیش رییس قرارگاه احیای بینش امر به‌ معروف و نهی‌ از منکر اعلام کرد قرار است رشته‌ای در مقاطع ارشد و دکتری به‌ عنوان «رشته امر به‌ معروف و نهی‌ از منکر» راه‌اندازی و محتوای درسی در این زمینه تولید شود .

مذاکراتی که تحریم‌ها را لغو نکند قابل احیای مجدد نیست کيهان

مذاکراتی که تحریم‌ها را لغو نکند قابل احیای مجدد نیست

کیهانمتن پیش رو در کیهان منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیستیک دیپلمات وابسته به طیف مدعیان اصلاحات و اعتدال می‌گوید پلتفرم دولت روحانی برای مذاکره معلوم بود و دولت رئیسی هم باید پلتفرم خود را معلوم کند .

این بار روس‌ها متعهد هستند؟ آفتاب يزد

این بار روس‌ها متعهد هستند؟

آفتاب یزدمتن پیش رو در آفتاب یزد منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست   «ایران از روسیه، هواپیماهای جنگنده، جت آموزشی و بالگرد رزمی خریده است .

سردرگمی بهارستانی‌ها در طرح صیانت شرق

سردرگمی بهارستانی‌ها در طرح صیانت

شرقمتن پیش رو در شرق منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست غلامرضا نوری‌قزلجه، یکی از اعضای کمیسیون ویژه بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی، گفته که قرار است موضوعاتی از جمله محدودسازی و کاهش پهنای باند به‌طورکامل از حیطه طرح خارج شود؛ اما از سوی دیگر سخنگوی کمیسیون طرح صیانت تأکید کرده که چنین چیزی در دستور کار نیست .

کودکان ایرانی در قاب فقر آفریقایی! آرمان ملي

کودکان ایرانی در قاب فقر آفریقایی!

آرمان ملیمتن پیش رو در آرمان ملی منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست عکسی که خبرگزاری صدا و سیما از جشنواره سینمای سیار فیلم کودکان و نوجوانان در اصفهان منتشر کرد، تنها یک قاب از واقعیت زندگی میلیون‌ها کودک در ایران است که یا دوران شادی کودکانه‌‌شان را فدای یک لقمه نان می‌کنند یا به‌دلیل بی‌پولی والدین، در آتش گرسنگی و سوءتغذیه می‌سوزند .

بروکسل ایستگاه آخر؛ طرفین کوتاه نیامده‌اند آرمان ملي

بروکسل ایستگاه آخر؛ طرفین کوتاه نیامده‌اند

آرمان ملیمتن پیش رو در آرمان ملی منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست فعالیت‌های پیرامون برجام همچنان ادامه دارد و در تازه ترین تحرکات قرار است روز پنج‌شنبه هیأتی از تهران با مقامات اروپایی در بروکسل بلژیک دیدار و گفت و گو کنند که بسیاری بر این باورند که این دیدار در راستای مذاکرات پیش رو در راستای احیای برجام خواهد بود .

اقدام جدید مجلس برای محاکمه روحانی شرق

اقدام جدید مجلس برای محاکمه روحانی

شرقمتن پیش رو در شرق منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست بهارستان که کمر به محاکمه روحانی و کابینه او بسته است ،روز گذشته گزارش جدیدی رادر باب متخلف دانستن دولت دوازدهم به قوه قضاییه ارسال کرد .

پایان خدمت نومحافظه‌کار افغان در واشنگتن اعتماد

پایان خدمت نومحافظه‌کار افغان در واشنگتن

اعتمادمتن پیش رو در اعتماد منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیستزلمی خلیل‌زاد، فرستاده ویژه وزارت خارجه امریکا در امور افغانستان، از مقام خود کناره‌گیری کرد .

پروانه وکالت روی لبه تیغ اعتماد

پروانه وکالت روی لبه تیغ

پروانه وکالت روی لبه تیغ

مدیران احمدی‌نژادی این دولت «نگاه امنیتی » به مسائل دارند آرمان ملي

مدیران احمدی‌نژادی این دولت «نگاه امنیتی » به مسائل دارند

آرمان ملیمتن پیش رو در آرمان ملی منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست « آن چیزی که تاکنون درباره دولت سیزدهم رخ داده این است که دولت بی برنامه و سردرگم عمل کرده است .

لیست اموال آیت‌ا... هاشمی را منتشر کنید آرمان ملي

لیست اموال آیت‌ا... هاشمی را منتشر کنید

آرمان ملیمتن پیش رو در آرمان ملی منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیستمحمد محمودی/ آیت‌ا .

چرا برخی واکسن زده‌ها به دلیل کرونا فوت می‌کنند؟ آفتاب يزد

چرا برخی واکسن زده‌ها به دلیل کرونا فوت می‌کنند؟

آفتاب یزدمتن پیش رو در آفتاب یزد منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست   مرگ برخی از افرادی که هر دو دوز واکسن کرونا خود را دریافت کرده اند، سوالات و ابهاماتی را در بین مردم ایجاد کرده و این مساله باعث شده واکسن گریزان بر ادعاهای سابق خود درباره بی‌نتیجه بودن و با حتی مضر بودن تزریق واکسن در مهار همه گیری کرونا، پافشاری کنند .

آیا سرنوشت بنی صدر در انتظار احمدی‌نژاد است؟ آفتاب يزد

آیا سرنوشت بنی صدر در انتظار احمدی‌نژاد است؟

آفتاب یزدمتن پیش رو در آفتاب یزد منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست   هر چند وقت یک بار باید منتظر حاشیه‌ای از محمود احمدی‌نژاد باشیم؛ یک بار به رئیس‌جمهور آمریکا نامه می‌نویسند، یک بار سخنان تندی علیه شخصیت‌ها و نهادهای نظام بیان می‌کند و بار دیگر هم مثلا به دبی می‌رود و عکس‌هایی جنجالی از او منتشر می‌شود .

ایرانی‌ها حامی موشک‌ها وطن امروز

ایرانی‌ها حامی موشک‌ها

وطن امروزمتن پیش رو در وطن امروز منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست نتایج یک نظرسنجی جدید در آمریکا نشان داد ایرانی‌ها کماکان اعتمادی به دولت آمریکا ندارند، از برنامه موشکی کشور حمایت کرده و نسبت به بهبود اوضاع امیدوارند .

روشنگری سید در برابر فتنه جعجع وطن امروز

روشنگری سید در برابر فتنه جعجع

وطن امروزمتن پیش رو در وطن امروز منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست سخنان دوشنبه‌شب دبیرکل حزب‌الله لبنان ۲پیام مهم داشت و حاکی از ایجاد یک معادله جدید در برابر همه کسانی بود که به کشاندن لبنان به جنگ داخلی فکر می‌کنند .

وزیر کشور: اعضای FATF خودشان پولشو و قاچاقچی هستند کيهان

وزیر کشور: اعضای FATF خودشان پولشو و قاچاقچی هستند

وزیر کشور: اعضای FATF خودشان پولشو و قاچاقچی هستند

همراه اما مخالف جرج بوش! آفتاب يزد

همراه اما مخالف جرج بوش!

آفتاب یزدمتن پیش رو در آفتاب یزد منتشر شده و انتشار آن در آخرین خبر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست   جرج بوش پسر در کتاب خاطرات خود - لحظات تصمیم - می‌نویسد: «اولین انتخاب کابینه، برایم آسان بود .