صفحه اصلی/ گروه تحلیل ها ۱۴۰۰/۳/۲۹ - ۱۷:۱۵:۱۹
سرمقاله حمايت/ حضور آينده ساز حمايت

سرمقاله حمايت/ حضور آينده ساز

حمايت « حضور آينده ساز » عنوان سرمقاله روزنامه حمايت نوشته دکتر اصغر زارعي است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: قطار انتخابات رياست جمهوري 1400 به ايستگاه آخر رسيد و روز گذشته، حماسه ديگري در تاريخ ايران عزيز رقم خورد .

سرمقاله آرمان ملّي/ اين گوي و اين ميدان آرمان امروز

سرمقاله آرمان ملّي/ اين گوي و اين ميدان

آرمان امروز « اين گوي و اين ميدان » عنوان سخن روز در روزنامه آرمان ملّي به قلم سيدحسن موسوي‌چلک است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: انتخابات سيزدهمين دوره رياست‌جمهوري و ششمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا با هر کم و کيف و انتقاداتي که از احراز صلاحيت بود تا غيره برگزار شد اما به‌رغم همه سختي‌هايي که مردم تحمل کردند، فشارهاي اقتصادي که بر مردم وارد شد، باز هم مردم آمدند .

سرمقاله جوان/ آغاز فصل جديد خدمت  روزنامه جوان

سرمقاله جوان/ آغاز فصل جديد خدمت 

روزنامه جوان « آغاز فصل جديد خدمت » عنوان يادداشت در روزنامه جوان به قلم محمدجواد اخوان است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:سيزدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در حالي به پايان رسيد که ماشين جنگ رواني دشمن و امتداد داخلي آن تلاش زيادي براي نااميدسازي و منصرف کردن مردم از مشارکت به کار بسته بود، اما جامعه ايراني مسئوليت‌شناسي و بلوغ فکري و سياسي خود را نمايان ساخت و پاسخ محکم و قاطعي به بدخواهان و دشمنان داد .

سرمقاله دنياي اقتصاد/ بهانه‌هاي تورمي دنياي اقتصاد

سرمقاله دنياي اقتصاد/ بهانه‌هاي تورمي

سرمقاله دنياي اقتصاد/ بهانه‌هاي تورمي

سرمقاله ايران/ حالا بعد از انتخابات ايران

سرمقاله ايران/ حالا بعد از انتخابات

ايران « حالا بعد از انتخابات » عنوان يادداشت روزنامه ايران به قلم غلامرضا ظريفيان است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: انتخابات رياست جمهوري و شوراها و مياندوره‌اي مجلس و خبرگان رهبري که روز گذشته برگزار شد، انتخاباتي پرشور بود .

سرمقاله اعتماد/ تلاش براي لغو مجوز دردسرساز اعتماد

سرمقاله اعتماد/ تلاش براي لغو مجوز دردسرساز

اعتماد « تلاش براي لغو مجوز دردسرساز » عنوان سرمقاله روزنامه اعتماد نوشته اميرعلي ابوالفتح است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:مجلس نمايندگان امريکا روز پنجشنبه طرحي را به تصويب رساند که خواستار لغو اختيارات قانوني اعطا‌ شده به رييس‌جمهور براي آغاز جنگ بدون مشورت کنگره است .

سرمقاله شرق/ چه دولتي در راه است؟ شرق

سرمقاله شرق/ چه دولتي در راه است؟

شرق « چه دولتي در راه است؟ » عنوان سرمقاله سردبير روزنامه شرق، احمد غلامي است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:پايان انتخابات ۱۴۰۰ سرآغاز دور تازه‌اي از حيات جناح‌هاي سياسي اصولگرا و اصلاح‌طلب است .

سرمقاله رسالت/ سه پيام از يک روز تاريخي رسالت

سرمقاله رسالت/ سه پيام از يک روز تاريخي

رسالت « سه پيام از يک روز تاريخي » عنوان سرمقاله روزنامه رسالت به قلم محمدکاظم انبارلويي است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: پيام اول : 28 خرداد روزي است که درتاريخ ملت ايران به عنوان يک نقطه عطف در ظهور مردم‌سالاري ديني باقي خواهد ماند .

سرمقاله وطن امروز/ انتخابات رياست‌جمهوري جدال با سياست پساحقيقت وطن امروز

سرمقاله وطن امروز/ انتخابات رياست‌جمهوري جدال با سياست پساحقيقت

وطن امروز « انتخابات رياست‌جمهوري جدال با سياست پساحقيقت » عنوان يادداشت روزنامه وطن امروز به قلم فاطمه صابري است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: اين روزها متأثر از فضاي انتخابات رياست‌جمهوري سيزدهم، شاهد وايرال شدن اطلاعات فيک و دروغ در فضاي رسانه و شبکه‌هاي اجتماعي هستيم که مدام مردم ايران را براي عدم مشارکت در انتخابات تهييج مي‌کنند و با سفسطه‌گويي‌هاي گوناگون دنبال تضعيف نظام هستند .

سرمقاله کيهان/  اولين قدم در هندسه گام دوم کيهان

سرمقاله کيهان/  اولين قدم در هندسه گام دوم

کيهان« اولين قدم در هندسه گام دوم » عنوان يادداشت روز در روزنامه کيهان به قلم سعدالله زارعي است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: روز گذشته، سيزدهمين انتخابات رياست‌جمهوري و سي‌وچهارمين انتخابات مردم در ايران برگزار شد .

سرمقاله خراسان/ قدر اين مردم را بدانيد! خراسان

سرمقاله خراسان/ قدر اين مردم را بدانيد!

خراسان « قدر اين مردم را بدانيد! » عنوان يادداشت روز در روزنامه خراسان به قلمدکترحامد رحيم‌پور است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد: « به فضل الهي روز جمعه مردم برخلاف خواست دشمنان، دوباره به ايران و جمهوري اسلامي آبرو مي‌دهند و همه قشرها با سليقه‌هاي متفاوت سياسي به ميدان مي‌آيند و همچون تشييع حاج قاسم سليماني به انتخابات نگاهي فراتر از سليقه هاي سياسي خواهند داشت» .

قدرداني وزير خارجه ونزوئلا از کمک‌هاي ايران ايران

قدرداني وزير خارجه ونزوئلا از کمک‌هاي ايران

ايرانمتن پيش رو در ايران منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستوزير خارجه ونزوئلا در ديدار با همتاي ايراني در ترکيه از کمک‌هاي جمهوري اسلامي ايران به اين کشور در روزهاي سخت قدرداني کرد .

و اينک احياء برجام جمهوري اسلامي

و اينک احياء برجام

جمهوري اسلاميمتن پيش رو در جمهوري اسلامي منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست    مسيح مهاجري/ بسم‌الله الرحمن الرحيممذاکرات وين، تقريباً دو هفته قبل از انتخابات 28 خرداد به نتيجه رسيده بود و توافق‌نامه آماده امضاء بود .

نظرهاي متفاوت درباره ميزان مشارکت آرمان ملي

نظرهاي متفاوت درباره ميزان مشارکت

آرمان مليمتن پيش رو در آرمان ملي منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستپايان عرصه انتخابات .

موج پنجم کرونا از جنوب به سمت مرکز آرمان ملي

موج پنجم کرونا از جنوب به سمت مرکز

آرمان مليمتن پيش رو در آرمان ملي منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستاين روزها از شيوع کرونا، فقط يک ماسک برروي صورت شهروندان باقي مانده و کمتر کسي به آمارهاي شيوع اين ويروس در کشور توجه دارد، اما همين آمارها مي‌گويد که روزانه حدود 100 خانوار داغدار مي‌شوند و بيش از 10 هزار نفر به اين ويروس مبتلا مي‌شوند .

موضع فائزه هاشمي درباره سخنان مصلحي شرق

موضع فائزه هاشمي درباره سخنان مصلحي

شرقمتن پيش رو در شرق منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست  فائزه هاشمي، فرزند آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني، در واکنش به اظهارات حيدر مصلحي، وزير اطلاعات دولت احمدي‌نژاد، درباره رد صلاحيت پدرش گفت: «همان زمان با عدم احراز صلاحيت بابا اين اظهارات مطرح شد و بابا همان موقع اين مسئله را مطرح کرد؛ اما طبق معمول در آن زمان تکذيب شد؛ هر‌چند الان خوشبختانه مطرح شد؛ ولي باز هم شوراي نگهبان تکذيب مي‌کند» .

کاش هيچ مشکلي نداشتيم و شاهد حضور بيشتر مردم بوديم شرق

کاش هيچ مشکلي نداشتيم و شاهد حضور بيشتر مردم بوديم

شرقمتن پيش رو در شرق منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست  انتخابات سيزدهمين دوره رياست‌جمهوري به همراه ششمين دوره انتخابات شوراهاي شهر و روستا، روز گذشته در سراسر کشور برگزار شد .

کمبود تعرفه يا بازي سياسي؟! شرق

کمبود تعرفه يا بازي سياسي؟!

شرقمتن پيش رو در شرق منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست روز برگزاري انتخابات رياست‌جمهوري که معمولا با چندين انتخابات ديگر همراه است، هرگز به دور از حاشيه نبوده .

واکنش بازار مسکن به تغيير دولت چيست؟ اعتماد

واکنش بازار مسکن به تغيير دولت چيست؟

اعتمادمتن پيش رو در اعتماد منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست  بازار مسکن پس از انتخابات چه مي‌شود؟ مهم‌ترين و سخت‌ترين سوال اين روزها شايد همين باشد .

اصلاح‌طلبان آراي خود را به صندوق انداختند اعتماد

اصلاح‌طلبان آراي خود را به صندوق انداختند

اعتمادمتن پيش رو در اعتماد منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيستحسينيه جماران و ارشاد اگرچه نه پرشور و همچون سال‌هاي پيشين اما ديروز باز هم ميزبان چهره‌هاي اغلب اصلاح‌طلب و اعتدالگرا بودند .