صفحه اصلی/ استانها ۱۵:۳۰:۰۰ ۱۴۰۱/۹/۱۷ | آخرين خبر 0

وقتی روح باستانی آزاد می‌شود

وقتی روح باستانی آزاد می‌شود

وقتی روح باستانی آزاد می‌شود

آخرین خبر/ صداهای عجیب، تکان خوردن پرده‌ها، باز و بسته شدن پنجره، اتصالی کردن چراغ‌ها، جابه‌جایی وسایل و... همگی اجزای ثابت فیلم‌های ژانر وحشت هستند. فیلم‌هایی که دلهره و ترس را به مخاطب منتقل می‌کنند. اما خیلی از فیلم‌ها هستند که چنین عناصر و موتیف‌هایی را دارند اما کمدی هم هستند مثل «نفرین پل هالو». فیلمی پرهیجان و خانوادگی که می‌تواند یک دورهمی جذاب را رقم بزند. با معرفی این فیلم همراه ما باشید...

هالووین واقعی رقم خورد

فیلم داستان خانواده گوردون است که به شهر کوچکی نقل‌مکان کردند. شهری که داستان‌های عجیبی پشت سر آن وجود دارد مبنی بر این‌ که یک روح باستانی هر سال برای انتقام از نوادگان کسانی که آزارش داده‌اند به شهر حمله می‌کند. خانواده گوردون از همه‌جا بی‌خبر یک خانه مرموز را خریداری کرده و دخترشان به گوشه کنار خانه سرک می‌کشد و در همین کنجکاوی‌ها به‌طور ناخواسته روح باستانی را آزاد می‌کند. روحی که شهر را بهم می‌ریزد و اتفاقات جالبی رقم می‌زند.

چرا ببینیم؟

فیلم یک کمدی سرحال است درباره عده‌ای آدم سرخوش که در موقعیت‌های سخت و ترسناک هم شوخی می‌کنند. کمدی موقعیت فیلم ساده است اما سبک خوبی دارد که می‌شود با تمام اعضای خانواده دید. فیلم مناسب زیر 12 سال نیست. هرچند صحنه‌های خشن، خونین و ترسناکی ندارد اما ممکن است برای بچه‌هایی که ذهن عینی دارند باعث کمی اضطراب شود. اما اگر فرزندتان پیش از این نمونه‌هایی از چنین فیلم‌هایی را دیده می‌توانید با خیال راحت در کنار هم فیلم را تماشا کنید و از دوبله فارسی اختصاصی آن لذت ببرید. برای تماشای این فیلم و صدها فیلم روز دنیا با دوبله‌های اختصاصی به لینک زیر یا بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر مراجعه کنید.

>>>

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:
 
    

.

.

.

.

انتهای پیام.

معرفی سریال و فیلم فیلم ترسناک

نظر خود را بگذارید