صفحه اصلی/ فناوری اطلاعات ۱۳:۰۰:۰۰ ۱۴۰۱/۵/۲۳ | گيم فا 0

احتمال معرفی بازی جدید هیدئو کوجیما در Gamescom 2022

احتمال معرفی بازی جدید هیدئو کوجیما در Gamescom 2022

احتمال معرفی بازی جدید هیدئو کوجیما در Gamescom 2022

گیم فا/ هیدئو کوجیما اخیراً تصویری از نرم‌افزار ویرایش ویدیوی خود را به اشتراک گذاشته است و این احتمال وجود دارد که شاهد معرفی اثر جدید کوجیما پروداکشنز در رویداد Gamescom 2022 باشیم.

تنها چند هفته‌ی دیگر تا آغاز مراسم Gamescom 2022 باقی مانده است و طبق ادعای جف کیلی (Geoff Keighley)، افتتاحیه‌ی این رویداد غافلگیری‌های زیادی را به همراه خواهد داشت. بدون شک معرفی اثر جدید هیدئو کوجیما می‌تواند یکی از سورپرایزهای مراسم مذکور باشد.

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) به‌تازگی در پست جدید توییتری خود، دو تصویر از نرم‌افزار ویرایش را به همراه کپشنی با جمله‌ی «در حال حاضر ویرایش آزمایشی به پایان رسید»، منتشر نموده که ظاهراً نشان می‌دهد که وی در حال کار روی ویرایش یک تریلر به منظور نمایش است.

در حال حاضر دو احتمال از معرفی بازی جدید هیدئو کوجیما وجود دارد. مورد اول Death Stranding 2 است که پیش از این نورمن ریداس (Norman Reedus) به توسعه‌ی این بازی اشاره کرده بود.

مورد دوم بازی ترسناک مبتنی بر فناوری ابری با نام Overdose است که با همکاری شرکت مایکروسافت ساخته می‌شود. سال گذشته چند منبع داخلی در گزارشی ادعا کردند که تریلر این بازی را مشاهده کرده‌اند و شایعه شده است مارگارت کویلی (Margaret Quailey)، بازیگر هالیوودی، در آن حضور دارد.

در هر صورت باید منتظر ماند و دید آیا از بازی جدید هیدئو کوجیما در رویداد Gamescom 2022 رونمایی خواهد شد یا خیر.

به نظر شما کوجیما ممکن است از کدام بازی جدید خود در رویداد مذکور رونمایی کند؟ نظرات خود را بیان کنید.

انتهای پیام.

گیمزکام 2022 Gamescom 2022 هیدئو کوجیما بازی

نظر خود را بگذارید