صفحه اصلی/ ورزشی ۰۹:۰۰:۰۰ ۱۴۰۱/۵/۲۳ | ميزان 0

استقلال از این نقطه‌ ضربه خواهد خورد!

استقلال از این نقطه‌ ضربه خواهد خورد!

استقلال از این نقطه‌ ضربه خواهد خورد!

میزان/ پیشکسوت فوتبال ایران گفت: تیم سپاهان آرامش بیشتری از تیم استقلال داشت و حتی مورایس سرمربی طلایی‌پوشان نسبت به سرمربی استقلال با آرامش در کنار زمین تیمش را هدایت می‌کرد.
رسول کربکندی درباره ارزیابی‌اش از بازی استقلال و سپاهان اظهار داشت: دو تیم بازی پایاپایی را انجام دادند و موقعیت آن چنانی در بازی ندیدیم. البته استقلال در نیمه اول بهتر بازی کرد، اما سپاهان از اشتباهات خط دفاعی حریف استفاده کرد و ۲ گل به ثمر رساند.
وی ادامه داد: سپاهان بعد از زدن ۲ گل تجمع دفاعی‌اش را بیشتر کرد و استقلال برنامه‌ای برای عبور از سد مدافعان حریف نداشت و آبی‌پوشان به ارسال‌های بی‌هدف روی آوردند که ۲ ساعت دیگر هم بازی طول می‌کشید، آنها نمی‌توانستند گل بزنند. استقلال با وجود اینکه ۳ دفاعه بازی می‌کرد، اما مدافعانش پراشتباه بودند. این تیم باید برای خط دفاعش فکری کند چرا که در آینده از این نقطه ضعف ضربه خواهد خورد.
*هر رکوردی شکستنی است
پیشکسوت فوتبال ایران تصریح کرد : سپاهانی‌ها حرفه‌ای دفاع کردند و در چند صحنه هم در ضد حمله خطرساز بودند و در نهایت ۳ امتیاز ارزشمند دیدار خارج از خانه را به دست آوردند که در آینده به دردشان می‌خورد.
کارشناس فوتبال در مورد آرامش مورایس در کنار خط تصریح کرد: تیم سپاهان آرامش بیشتری نسبت به استقلال داشت و حتی مورایس سرمربی طلایی‌پوشان نسبت به سرمربی استقلال با آرامش در کنار زمین تیمش را هدایت می‌کرد.
کربکندی درباره شکست رکورد شکست ناپذیری استقلال بعد از یکسال تاکید کرد: هر رکوردی شکستنی است و مادام العمر باقی نمی‌ماند. استقلال فصل خوبی را در سال گذشته پشت سرگذاشت و قهرمان شد، اما این تیم در اولین بازی خود در فصل جدید در خانه‌اش و بدون تماشاگران خود باخت و کار سختی در آینده دارد.
*پتانسیل چند تیم‌ برای قهرمانی بالاتر از تیم‌های دیگر است
وی درباره اینکه سپاهان خودش را به عنوان یک مدعی قهرمانی معرفی کرد، عنوان کرد: از اکنون نمی‌توانیم درباره قهرمان فصل جدید صحبت کنیم، اما سپاهان، استقلال، پرسپولیس و فولاد سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی بهتری نسبت به مابقی تیم‌ها برای فصل جدید کردند و پتانسیل این تیم‌ها بالاتر از تیم‌های دیگر برای قهرمانی است.
کربکندی درباره بازی‌های هفته اول لیگ برتر فوتبال خاطرنشان کرد: پیروزی تیم هوادار در اراک و برتری سپاهان مقابل استقلال قهرمان فصل گذشته در ورزشگاه آزادی نتایج غیرقابل پیش‌بینی در هفته اول لیگ برتر فوتبال بود.

انتهای پیام.

رسول کربکندی سپاهان استقلال

نظر خود را بگذارید