صفحه اصلی/ استانها ۱۴:۴۳:۴۳ ۱۴۰۱/۴/۸ | باشگاه خبرنگاران 0

۶ واحد صنفی متخلف در مهاباد پلمب شد

۶ واحد صنفی متخلف در مهاباد پلمب شد

۶ واحد صنفی متخلف در مهاباد پلمب شد

باشگاه خبرنگاران/ کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت مهاباد گفت: ۶ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن موازین بهداشتی توسط بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای مهاباد پلمب شده است.

سوران ارمی، کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت مهاباد اظهار کرد: در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بر اماکن ۱۸ نفر بازرس بهداشت محیط و حرفه‌ای در قالب تیم‌های ۲ نفره با همکاری اصناف، صنعت، معدن و تجارت، اماکن، دامپزشکی برای بررسی نکات و دستور العمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بر اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی، اصناف، ادارات نظارت دارند.
وی گفت: در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بر اماکن و اصناف در طول اردیبهشت و خرداد ماه سال جاری ۶ واحد صنفی شامل ۲ نانوایی، ۱ یخ فروشی، ۴ قنادی، ۱ تالار پذیرایی پلمب شده و برای چندین واحد صنفی نیز پرونده تعزیراتی تشکیل شده و یا به مراجع قضایی معرفی شده اند.
کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت مهاباد از شهروندان درخواست کرد که موارد تخلف بهداشتی و یا پیشنهادت و انتقادات خود را از طریق تماس با سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت و یا شماره تلفن ۴۲۴۴۲۲۵۰ مرکز بهداشت مهاباد مطرح کرده تا کارشناسان در کوتاه‌ترین زمان اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیام.

نظر خود را بگذارید