صفحه اصلی/ ورزشی ۰۶:۰۵:۰۰ ۱۴۰۱/۳/۴ | ورزش 3 0

فصل اولم در بارسلونا خوب نبود

فصل اولم در بارسلونا خوب نبود

فصل اولم در بارسلونا خوب نبود

ورزش 3/ ممفیس دیپای، ستاره هلندی بارسلونا امیدوار است فصل بعد شرایط برای این تیم خوب پیش برود.
ممفیس دیپای، بازیکن مورد علاقه رونالد کومان در تابستان سال گذشته از لیون جدا شده و به عنوان بازیکن آزاد بالاخره لباس بارسلونا را به تن کرد. این ستاره هلندی شروع خوبی در ترکیب کاتالان ها داشته و در روزهای ابتدایی جدایی لیونل مسی، تبدیل به مهم ترین عنصر خط حمله بارسلونا شد. اما با جدایی رونالد کومان و حضور ژاوی روی نیمکت، رفته رفته نقش ممفیس دیپای کمرنگ تر شده و او در بسیاری از مسابقات روی نیمکت دیده شد.
علیرغم برخی اخباری در مورد احتمال جدایی ممفیس دیپای از بارسلونا، به نظر او فصل بعد نیز در ترکیب این تیم حضور پیدا خواهد کرد. حالا ممفیس دیپای اعتراف کرد فصل اول برای خودش نیز چندان رضایت بخش نبوده و بازیکنان بارسلونا به دنبال تغییر شرایط در فصل بعد هستند.

ممفیس دیپای گفت: "فصل اول حضورم در رختکن بارسلونا آنطور که خودم تصور می کردم برایم پیش نرفت. اما ما در ادامه باید به تلاش بیشتر و طی کردن روند پیشرفت ادامه دهیم تا به اهداف خود در سال آینده دست یابیم. حالا من می‌خواهم از همه هواداران بارسلونا برای حمایت ۱۰۰ درصدی و با تمام وجود در طول فصل جاری تشکر کنم. نتایج بارسلونا در این فصل برای همه ما ناامید کننده بوده است، اما با این وجود هم شما هواداران پشت سر ما مانده و از این تیم حمایت کردید. این رفتار اعتماد به نفس بازیکنان بارسلونا را برای فصل آینده افزایش خواهد داد، زنده باد بارسا."

انتهای پیام.

ممفیس دیپای بارسلونا

نظر خود را بگذارید