صفحه اصلی/ ورزشی ۰۴:۵۴:۴۱ ۱۴۰۱/۳/۴ | ورزش 3 0

کلین‌شیت شانزدهم و فریاد شادی گلر استقلال

کلین‌شیت شانزدهم و فریاد شادی گلر استقلال

کلین‌شیت شانزدهم و فریاد شادی گلر استقلال

ورزش 3/ گلر استقلال پس از بسته نگه داشتن دروازه‌اش مقابل مس رفسنجان بیشترین آمار کلین‌شیت لیگ برتر را ثبت کرد.
سید‌حسین حسینی پس از روند خوبی که در این فصل داشته و یکی از عوامل قهرمانی استقلال بوده، امشب هم در بازی مقابل مس رفسنجان نمایش درخشانی داشت و پس از واکنش‌هایی که منجر به بسته ماندن دروازه تیمش در نیمه اول شد، شرایطی به‌وجود آورد تا آبی‌پوشان نیمه دوم را با روحیه بهتری آغاز کنند و به گل برسند.
حسینی که پیش از مسابقه امشب در ۲۳ بازی لیگ برتر به میدان رفته و فقط ۹ گل خورده بود، انگیزه زیادی داشت تا در دیدار برابر مس رفسنجان دروازه خود را بسته نگه دارد که با یک عملکرد قابل قبول به این مهم دست یافت تا آمار بیشترین کلین‌شیت را در این فصل ثبت کند.
کاپیتان استقلال که هفته گذشته مقابل آلومینیوم اراک کلین‌شیت کرده بود، در دقیقه ۵ هم ضربه نه‌چندان خوب مجید علیاری را در اختیار گرفت، اما در ۱۰ دقیقه پایانی نیمه اول واکنش‌های حسین حسینی موجب شد تا آبی‌پوشان گلی در این دیدار دریافت نکنند و بازنده به‌ رختکن نروند.
حسین حسینی در دقیقه ۳۵ شوت مجید علیاری را مهار کرد و سه دقیقه پس از آن هم این مهاجم بلند قامت مسی‌ها قصد داشت دروازه استقلال را باز کند که این بار هم واکنش تماشایی گلر آبی‌پوشان مانع از این شد تا مس به گل برسد.
دروازه‌بان استقلال پس از اینکه در دیدار مقابل مس رفسنجان گلی دریافت نکرد و به آمار ۱۶ کلین‌شیت در لیگ برتر رسید، این‌چنین مقابل دوربین امیرحسین خیرخواه، عکاس "ورزش سه"،  ژست خوشحالی گرفت و پس از آن در آغوش بهزاد غلامپور، مربی خود رفت.

انتهای پیام.

حسینی کلین‌شیت استقلال

نظر خود را بگذارید