صفحه اصلی/ استانها ۰۰:۵۶:۲۶ ۱۴۰۱/۳/۴ | تسنيم 0

انهدام باند سارقان مسلح نیکشهر

انهدام باند سارقان مسلح نیکشهر

انهدام باند سارقان مسلح نیکشهر

تسنیم/ فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نیشکهر، اعضای باند ۳ نفره سارقان مسلح موتورسیکلت در این شهرستان دستگیر شدند.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت و تلفن همراه در نیک‌شهر، شناسایی و دستگیری عاملان وقوع این سرقت‌ها در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در این رابطه با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات تخصصی خود موفق شدند 3 سارق همدست را شناسایی کنند و آنها را تحت رصد و کنترل نامحسوس خود قرار دهند.
وی ادامه داد: در نهایت ماموران با حصول اطمینان از فعالیت مجرمانه این افراد طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر 3 متهم را داخل مخفیگاهشان دستگیر کنند و در بازرسی از محل ضمن توقیف یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه 3 تیغه خشاب و 15 فشنگ جنگی مربوطه کشف کردند.

طاهری بیان کرد: سارقان که پس از انتقال به پلیس آگاهی چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند، به فعالیت بزهکارانه خود اعتراف کردند و در تحقیقات تکمیلی پلیس تاکنون به 3 فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت در سطح شهرستان اقرار کرده‌اند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی، بر عزم جدی پلیس در برخورد با سارقان و اخلال‌گران امنیت عمومی تاکید کرد و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه با تماس 110 در اختیار پلیس قرار دهند.

انتهای پیام.

نظر خود را بگذارید