صفحه اصلی/ ورزشی ۰۰:۴۳:۴۱ ۱۴۰۱/۳/۴ | ورزش 3 0

اعتراف کلوپ درباره رئال‌مادرید!

اعتراف کلوپ درباره رئال‌مادرید!

اعتراف کلوپ درباره رئال‌مادرید!

ورزش 3/ یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول مدعی شد تیمش در فصول اخیر به وضوح پیشرفت کرده است.
چهار سال پیش لیورپول در فینالی جنجالی و پرحاشیه و البته به دلیل اشتباهات بزرگ لوریس کاریوس، 1-3 در کیف مقابل رئال مادرید مغلوب شده و جام قهرمانی را به حریف واگذار کرد. حالا دوباره این دو تیم در فینال به مصاف یکدیگر می روند و یورگن کلوپ اعتراف کرد رئال مادرید روش کسب پیروزی در مسابقات بزرگ را به خوبی می داند.
یورگن کلوپ گفت: "پس از شکست مقابل رئال مادرید در کیف، به روش لیورپول پیشرفت کرده و البته در این سال ها راه سختی را طی کردیم. ما در برخی فینال های بزرگ در فصول اخیر مغلوب شده ایم، مانند فینال لیگ اروپا و فینال جام اتحادیه. همه این تجربیات در زندگی مهم هستند، اما به هیچ وجه خوب و خوشایند محسوب نمی شوند. ابتدا تیم در سطح جهانی نبودیم، اما شما می‌خواهید به این هدف برسید و باید چگونگی طی مسیر پیشرفت را یاد بگیرید. 
این کاری است که ما انجام دادیم و من واقعا از پیشرفت بازیکنان لیورپول در طول سال‌های اخیر خوشحالم. این اتفاق زیاد رخ نداده، اما تعداد از بازیکنان به زودی سومین فینال لیگ قهرمانان خود را تجربه می کنند و این واقعا باورنکردنی است.
بازی کردن در مقابل تیمی مانند رئال مادرید همیشه دشوار است. اولین و مهم ‌ترین مسئله این است که آنها تیمی در سطح جهانی‌ بوده و می ‌دانند چگونه به برتری دست یابند. شرایط در بسیاری از موارد همچنان مانند گذشته است. ترکیب خط دفاعی‌ رئال مادرید به شدت تغییر کرده و دیگر کریستیانو رونالدو در خط حمله این تیم بازی نمی کند، اما کریم بنزما و بازیکنان جوان برزیلی ‌این تیم در این پست حاضر هستند."

انتهای پیام.

کلوپ لیورپول رئال‌مادرید

نظر خود را بگذارید