صفحه اصلی/ استانها ۰۲:۳۷:۴۸ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ | باشگاه خبرنگاران 0

بارش برف و کولاک ۶ محور اصلی کردستان را مسدود کرد

بارش برف و کولاک ۶ محور اصلی کردستان را مسدود کرد

بارش برف و کولاک ۶ محور اصلی کردستان را مسدود کرد

باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه کردستان گفت: برف و کولاک شدید ۶ محور اصلی استان را مسدود کرد و مسافران سفر‌های خود در این مسیر‌ها را لغو کنند.

سرهنگ عیسی گوهری رییس پلیس راه کردستان اظهار کرد: هم اکنون مسیرهای بانه - سقز، سقز - مریوان، سروآباد - کامیاران، مریوان - هورامان، سنندج - دیواندره و دیواندره - سقز مسدود است.
وی با بیان اینکه عبور هر نوع کشنده در جاده بیجار - دیواندره گفت: اتوبوس‌هایی که از مبدا اهواز و از جاده‌های استان کردستان به مقصد استان آذربایجان تردد می‌کنند توجه کنند که امکان عبور از این مسیرها را ندارند.
گوهری با اشاره به اینکه در حال حاضر مسیر قروه - دهگلان - سنندج باز است، افزود: در صورت مسدود شدن این مسیر ناچار به اسکان اضطراری مسافران در قروه خواهیم بود.
رئیس پلیس راه کردستان با تاکید بر اینکه مردم بویژه ساکنین روستا از هرگونه سفری اجتناب کنند، گفت: تردد در مسیرهای باز هم با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
وی بیان کرد: همه دستگاه‌های مرتبط از جمله پلیس راه، راهداری و هلال احمر در مسیرهای مختلف حضور داشته و در حال خدمات رسانی به مردم هستند.
طبق اعلام هواشناسی کردستان سامانه بارشی از روز جمعه وارد استان شده و فعالیت سامانه به صورت بارش برف و باران تا روز سه‌شنبه هفته جاری تداوم خواهد داشت.
طبق اعلام اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان بر اثر بارش برف و کولاک از روز گذشته، راه ارتباطی ۵۲ روستای استان مسدود است.

انتهای پیام.

نظر خود را بگذارید