صفحه اصلی/ فناوری اطلاعات ۲۲:۵۳:۱۰ ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ | گيم فا 0

احتمال تاخیر در انتشار نسخه نسل نهمی GTA V وجود دارد

احتمال تاخیر در انتشار نسخه نسل نهمی GTA V وجود دارد

احتمال تاخیر در انتشار نسخه نسل نهمی GTA V وجود دارد

گیم فا/ GTA V قرار است در ماه مارس به‌روزرسانی نسل نهم را دریافت کند، اما شایعات حاکی از آن هستند که توسعه‌ی این بازی با مشکل مواجه شده و احتمال تاخیر آن وجود دارد.

راکستار (Rockstar) نسخه‌ی Expanded and Enhanced بازی GTA V را در ژوئن ۲۰۲۰ معرفی کرد و ظاهرا مسیر توسعه‌ی این بازی، تا به حال هموار نبوده است. نسخه‌ی نسل نهمی این عنوان رکوردشکن راکستار که ابتدا قرار بود در نوامبر ۲۰۲۱ عرضه شود، حالا ممکن است با تاخیرهای بیشتری در آستانه‌ی تاریخ انتشار جدید خود در ماه مارس، روبرو شود.

طبق گزارش دیتاماینری به نام Matheusbr9895، انتشار نسخه‌ی Expanded and Enhanced ظاهراً به دلیل مشکل در توسعه‌، تا ماه آوریل/مه با تاخیر مواجه شده است.

همچنین کاربری به نام nolifebr در انجمن ResetEra درباره‌ی این موضوع ادعا کرده است:

نقشه‌ی اصلی برای عرضه‌ی نسخه‌ی نسل نهمی GTA V، ارتقای نسخه‌ی نسل قبل با استفاده از بهینه سازهای مختلف و عرضه‌ی GTA Online به طور مستقل در سال 2021 بود، اما با رشد و تکامل GTA Online، این بازی باید موتوری داشته باشد که بتواند دقت و رشد مداوم پیش رو را تحمل کند همان‌طور که چندی پیش اشاره کردم راکستار گیمز در حال آماده سازی 3 چیز شگفت انگیز برای GTA Online است. من نمی‌توانم چیز زیادی بگویم، اما خود را برای این موارد جالب آماده کنید.
بازی Grand Theft Auto V هم اکنون از طریق رایانه‌های شخصی، پلی‌اسیتشن ۴، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان قابل بازی است و نسخه‌ی نسل بعدی آن نیز ماه مارس سال آینده‌ی میلادی برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

انتهای پیام.

GTA V بازی

نظر خود را بگذارید