صفحه اصلی/ استانها ۰۱:۲۶:۴۶ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ | 0

تجمع تعدادی از معلمان آذربایجان شرقی در اعتراض به شرایط خود

تجمع تعدادی از معلمان آذربایجان شرقی در اعتراض به شرایط خود

تجمع تعدادی از معلمان آذربایجان شرقی در اعتراض به شرایط خود

خسرو شاه نیوز/ تعدادی از معلمان آذربایجان شرقی در اعتراض به شرایط معیشتی و کاری خود؛ از جمله اجرا نشدن طرح رتبه‌بندی و همسان‌سازی حقوق معلمان و مشکلات معیشتی، مقابل ساختمان اداره کل آموزش و پرورش این استان تجمع کردند.

تعدادی از معلمان آذربایجان شرقی با در دست داشتن پلاکارد و سردادن شعارهایی از جمله«اجرای رتبه بندی، حق مسلم ماست» خواستار رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی خود و اجرای عدالت و برخورد صادقانه دولت و مجلس شورای اسلامی با قشر فرهنگی شدند.
حسین صبور، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، با اشاره به تجمع معلمان استان در مقابل ساختمان آموزش و پرورش استان اظهار کرد: موضوع تجمع فرهنگیان طبق شنیده ها به صورت کشوری بوده و در اکثر استان‌ها این تجمع با هماهنگی شورای صنفی معلمان کشور انجام شده بود.
وی ادامه داد: علت تجمع معلمان صرفا در اعتراض به اجرای ناقص رتبه بندی است که معتقدند آنگونه که رتبه بندی باید اجرا شود، اجرا نمی‌شود و قانون ناقص آن را نمی‌پذیرند.
وی بیان کرد: همچنین اعتراض عده‌ای از فرهنگیان به وضعیت اقتصادی و معیشتی بود که معتقدند با حقوق کم به سختی می‌توانند از عهده‌ی مخارج زندگی بربیایند.
وی افزود: بازنشستگان فرهنگی نیز نسبت به همسان سازی حقوق و مشکلات معیشتی اعتراض داشتند.

انتهای پیام.

نظر خود را بگذارید