صفحه اصلی/ چند رسانه ای/ فیلم ۱۵:۱۰:۰۰ ۱۴۰۰/۹/۱۷ | باشگاه خبرنگاران 0

گوناگون/ ۶ خانه تابوشکن در هنر معماری

گوناگون/ ۶ خانه تابوشکن در هنر معماری

گوناگون/ ۶ خانه تابوشکن در هنر معماری

باشگاه خبرنگاران/ به نقل از Annahar؛ انسان‌ها گاهی کار‌های خلاقانه تری نسبت به آنچه لازم است، انجام می‌دهند. این خلاقیت‌ها در هر سازه‌ای ممکن است به کار گرفته و نمایان شود. در این گزارش کوتاه نیز چند مورد از عجیب‌ترین خانه‌های طراحی و ساخته شده را مشاهده می‌کنید که احتمالا برایتان تازگی دارد و سوالاتی را در ذهنتان ایجاد می‌کند.

خانه بوئینگ ۷۲۷

همانطور که از نام سازه مشخص است، این یک هواپیمای قدیمی و توخالی و دارای ۳ اتاق خواب و ۲ حمام و یک اتاق نشیمن و جکوزی مشرف به دریاچه است.

هتل هواپیمایی

خانه حبابی

صاحب حبابی، طراح بین المللی به نام پیر کاردین است. این خانه‌های متفاوت مشرف به دریای مدیترانه و به شکل حباب‌هایی روی هم شکل گرفته است.

۵ مورد از عجیب‌ترین طراحی‌های خانه

صخره خانه

این خانه یکی از وحشتناک‌ترین خانه‌ها به حساب می‌آید، زیرا خانه‌ای است که به طور کامل ساخته و سپس در دامنه کوه آویزان شده است. این خانه از ۵ طبقه تشکیل شده، در حالی که ورودی آن برخلاف سایر ساختمان‌ها روی پشت بام است.

۵ مورد از عجیب‌ترین طراحی‌های خانه

خانه خورشیدی

این خانه در فرانسه و در نزدیکی شهر استراسبورگ به شکل جواهر یا سفینه فضایی ساخته شده است. شکل این خانه به آن اجازه می‌دهد تا بیشترین مقدار انرژی خورشیدی را جمع آوری کند.

۵ مورد از عجیب‌ترین طراحی‌های خانه

خانه کرت

این خانه به عنوان باریک‌ترین خانه در جهان شناخته می‌شود و در لهستان واقع شده است. این خانه حتی برای زوج‌های متاهل هم مناسب نیست، زیرا بسیار باریک است و طول وسیع‌ترین ناحیه در آن تنها به یک متر و بیست سانتی متر می‌رسد.

باریک ترین خانه جهان

خانه وارونه

خانه وارونه در روستای کوچکی در لهستان به سفارش دانیل شاپیوفسکی ساخته شده و یکی از مقاصد گردشگران است. البته بعد از ساخت این خانه معماران دیگری نیز دست به کار شدند و خانه­‌های وارونه­ زیادی را طراحی کردند.

۵ مورد از عجیب‌ترین طراحی‌های خانه

انتهای پیام.

تصاویر جالب طراحی و ساخت طراحی ساختمان

نظر خود را بگذارید