صفحه اصلی/ دخترونه زنونه ۱۴:۱۵:۰۰ ۱۴۰۰/۹/۱۷ | ني ني سايت 0

مراقبت های ساده اما مهم از نوزاده خوابیده در ماشین

مراقبت های ساده اما مهم از نوزاده خوابیده در ماشین

مراقبت های ساده اما مهم از نوزاده خوابیده در ماشین

نی نی سایت/ به همان اندازه که والدین از فکر بیدارکردن نوزادی که خوابیده رنج می‌برند انتقال نوزادان از صندلی ماشین به رختخواب امن ترین کار ممکن است. والدین نوزادان خود را در صندلی ماشین خود رها می‌کنند و به کار خود میرسند. با این حال انجام این کار بسیار ناامن است، زیرا لازم بوده نوزادان خوابیده را در هنگام سفر از صندلی ماشین جا به جا کنید. هر کسی که بچه دار شده است می‌داند که قانون اساسی هنگام خواب نوزادان این است که مزاحم کودک نشوند. به کودک اجازه دهید راحت در کریر یا کالسکه بخوابد.

چرا صندلی‌های ماشین برای خواب نوزادان در هنگام سفر ناامن هستند؟
وقتی والدین نوزادان خود را روی صندلی ماشین خود می‌گذارند آنها را در دسته پنج نقطه‌ای خود می‌بندند و مطمئن می‌شوند که بند سینه‌شان در موقعیت صحیح قرار دارد و کمربند به‌خوبی بسته می‌شود. از آنجایی که صندلی‌های خودرو آزمایش می‌شوند تولیدکنندگان می‌توانند ایمنی نوزادان و کودکان خردسال را در حالی که صندلی‌ها در خودرو هستند تضمین کنند.

پس از بازگشت به خانه با نوزاد خوابیده چه کار کنیم؟
پس از بازگشت به خانه بهترین کار این است که نوزاد را از صندلی ماشین خود به گهواره  منتقل کنید. این تنها راه برای اطمینان از ایمن بودن نوزادان در هنگام خواب است. وقتی نوزادان هنگام خواب از یک منطقه به منطقه دیگر منتقل می شوند گرمای زیادی را از دست می دهند. این دلیل اصلی بیدار شدن آنها در اواسط انتقال است.

خارج کردن نوزاد خوابیده از ماشین مشکلی دارد؟
با تمام این موارد گاهی اوقات خارج کردن نوزادان بلافاصله از صندلی ماشینشان پس از بازگشت به خانه امکان پذیر نیست. هنگامی که این اتفاق افتاد نوزادان خوابیده را در صندلی ماشین خود نگه دارید. با این حال هشدارهایی برای اجازه دادن به این اتفاق وجود دارد که شامل موارد زیر می‌باشد:
- کودک را روی زمین در مقابل کاناپه یا میز قرار دهید
- همیشه مراقب سر کودک باشید
- پتوهایی را که برای گرم نگه داشتن کودک روی کودک گذاشته بودند بردارید

نتیجه‌گیری:
نوزادان را نباید برای مدت طولانی بیرون از وسیله نقلیه در صندلی ماشین نگه داشت تا بخوابند. به همان اندازه که بیدار کردن نوزادان در خواب والدین را به دردسر می اندازد در نهایت تلاش برای انتقال از صندلی ماشین به رختخواب امن ترین کاری است که والدین می توانند برای نوزادان خود انجام دهند.

انتهای پیام.

ایمنی نوزاد خواب نوزاد مادرانه مراقبت از کودک

نظر خود را بگذارید