صفحه اصلی/ استانها ۱۳:۵۸:۳۷ ۱۴۰۰/۹/۱۷ | رکنا 0

لحظه فرار دختر زندانی شده از خانه وحشت خیابان خرمشهر

لحظه فرار دختر زندانی شده از خانه وحشت خیابان خرمشهر

رکنا/ ترسناک ترین جنایت سال با طرح رعد پلیس فاش شد و قاتل دختر فراری پرده از اقدامات شیطانی اش برداشت.

با دستگیری قاتل سریالی در خیابان خرمشهر جزئیات جنایت هولناک در یک خانه فاش شد. دختر جوان در یک خانه توسط قاتل سریالی با ضربات پیچ گوشتی به قتل رسید.  قاتل سریالی به فردی گفته می شود که چند نفر را به قتل رسانده باشد. با توجه به پیدا شدن 2 جسد دختر دیگر احتمال می‌رود، متهم یک قاتل سریالی باشد.
ساعت 6 عصر دوشنبه 15 آذر ماه ماموران کلانتری 112 ابوسعید در راستای اجرای طرح رعد پلیس با توجه به اینکه اطلاعاتی از پاتوقی مرموز درخیابان خرمشهر محله کمیل به دست آورده بودند عملیات بررسی از این پاتوق را با هماهنگی مقام قضایی به اجرا گذاشتند.
ماموران کلانتری وقتی پای در این پاتوق مرموز گذاشتند با مرد میانسالی که در خانه حضور داشت روبرو شدند و سپس به بازرسی خانه پرداختند که با جسد یک دختر جوان که داخل 21 کیسه زباله بسته بندی شده بود روبرو شدند و در ادامه با یک دختر 20 ساله که داخل کمد دیواری و یک دختر 21 ساله که در اتاق زندانی شده بودند روبرو شدند.
همین کافی بود تا بازپرس وهابی از شعبه 2 دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیق پای در صحنه جرم بگذارند.
2 دختر جوان که یکی از آنها 2 سال و نیم و دیگری 8 ماه قبل، پس از فرار از خانه شان به تهران سفر کرده بودند و در چنگال مرد شیطان صفت که امیر نام دارد گرفتار شدند.
2 دختر جوان که از مرد شیطان صفت ترس داشتند ادعا کردند که امیر وقتی متوجه فرار دختر جوان از خانه می شود او را در جلوی خانه گرفته و پس از انتقال به داخل خانه به قتل رسانده و ما را هم تهدید می کرد که اگر به فکر فرار باشیم ما را هم خواهد کشت.
دختران ادعا کردند که در این مدت تنها نان خشک و آب غذای آنها بوده و از ترس جرات اعتراض یا فرار نداشته اند.

انتهای پیام.

نظر خود را بگذارید