صفحه اصلی/ ورزشی ۰۳:۳۸:۲۶ ۱۴۰۰/۷/۲۹ | ورزش 3 0

پخش بازی پرسپولیس - فولاد با کیفیت اچ دی!

پخش بازی پرسپولیس - فولاد با کیفیت اچ دی!

پخش بازی پرسپولیس - فولاد با کیفیت اچ دی!

ورزش 3/ دیدار تیم‌های فولاد و پرسپولیس به صورت آزمایشی با واحد سیار HD پخش می‌شود.
 حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان می‌گوید که دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان با کیفیت اچ دی پخش خواهد شد تا طرفداران فولاد در آغاز لیگ بیست و یکم با کیفیت بالا دیدار تیمشان را تماشا کنند.
مدیرعامل فولاد اظهار داشت: درپی درخواست های به حق هواداران مبنی بر افزایش کیفیت پخش تلویزیونی دیدارهای فولاد، جلسات متعددی با مشارکت مدیرکل، معاونین و کارشناسان فنی صدا و سیما برگزار گردید و نهایتاً با حمایت مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد به صورت آزمایشی یک واحد سیار HD از تهران کرایه کرده و همچنین تغییراتی در جایگاه دوربین ها داده ایم.
وی در ادامه افزود: امیدوارم با این تغییرات شاهد افزایش کیفیت دیدارهای فولاد باشیم و روز جمعه تصویری آبرومندانه و مطلوب از ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به تمامی نقاط ایران منتقل کنیم. البته این اقدام با استانداردهای روز و رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله زیادی دارد، چراکه ما دیدارهای بسیار مهمی داریم و چه بسا در آینده ای نزدیک میزبان تیم های آسیایی باشیم و بجاست که تجهیزات مدرن و لازم را در مالکیت استان داشته باشیم. در حال حاضر علاوه بر برخی از شبکه های سراسری، استانی ها هم دارند به سمت کیفیت HD می روند و دستگاه های مرتبط باید فکری اساسی برای بالابردن کیفیت پخش دیدارهای فوتبال در اهواز، آبادان و مسجدسلیمان کنند.

انتهای پیام.

پرسپوليس فولاد

نظر خود را بگذارید