صفحه اصلی/ ورزشی ۰۷:۲۰:۰۰ ۱۴۰۰/۷/۲۲ | طرفداري 0

نیمار فشار سنگینی را تحمل می‌کند

نیمار فشار سنگینی را تحمل می‌کند

نیمار فشار سنگینی را تحمل می‌کند

طرفداری/ تیاگو سیلوا معتقد است مردم حق اظهارنظر در مورد زندگی خصوصی نیمار را ندارند.
نیمار اعلام کرد پس از جام جهانی 2022 قطر و در 30 سالگی از تیم ملی برزیل خداحافظی می کند. چنین نگرشی از بازیکنی در سطح نیمار با واکنش های منفی زیادی همراه شده است. در همین راستا تیاگو سیلوا در مصاحبه ای به حمایت از نیمار پرداخته است.
به نقل از مارکا؛ تیاگو سیلوا گفت:
 شرایط برای همه ما سخت شده است. از جنبه های مختلف تحت فشار زیادی هستیم اما این فشار در مورد نیمار کاملا متفاوت است. او فشاری سنگین تر و با جنبه شخصی را تحمل می کند. مردم فراموش کرده اند که او چه کارهایی در زمین کرده است. نیمار به حد کافی به خودش سخت می گیرد و بزرگترین منتقد خود است اما مردم نباید عملکرد او را زیر سوال ببرند. انتقاد از نیمار درون زمین مشکلی ندارد اما مشکل اینجاست که از زندگی شخصی نیمار خارج از زمین انتقاد می شود. او به خاطر چیزهایی که به خارج از زمین فوتبال مربوط می شود، فشار زیادی را تحمل می کند. امیدوارم نیمار انگیزه و نشاط خود را از دست ندهد و همچنان عاشق فوتبال باقی بماند. او پسر خاصی است که کمک زیادی به ما می کند.
 اخیرا از عملکرد همه بازیکنان تیم ملی برزیل انتقاد می شود. به نظرم ما شایسته این انتقادات نیستیم. قطعا از این مقطع لذت نمی بریم اما قبلا نتایج خوبی کسب کرده ایم.

انتهای پیام.

تياگو سيلوا نيمار

نظر خود را بگذارید