صفحه اصلی/ ورزشی ۰۳:۳۰:۰۰ ۱۴۰۰/۶/۲۷ | ورزش 3 0

ام‌باپه به من گفت مي‌ماند

ام‌باپه به من گفت مي‌ماند

ام‌باپه به من گفت مي‌ماند

ورزش 3/ ستاره اسپانيايي پاريسن‌ژرمن در مورد کيليان ام‌باپه و ليونل مسي صحبت کرد.
اين روزها پي اس جي با داشتن مثلث مخوف ليونل مسي، نيمار و کيليان امباپه تبديل به تيمي شده که همه برابرش با تمام توان قرار مي گيرند. بسياري پي اس جي را شانس اول قهرماني چمپيونزليگ مي دانند ولي فعلا شروع اين مثلث توفاني نبوده و پي اس جي چهارشنبه شب در اولين بازي ليگ قهرمانان نتوانست به نتيجه اي بهتر از تساوي 1-1 در زمين بروژ دست پيدا کند.

آندر هررا هافبک اسپانيايي که در بازي برابر بروژ زننده تک گل پي اس جي بود، به کادنا کوپه گفت:« همه تيم ها با تمام قدرت برابر ما بازي مي کنند و براي شان بازي سال است و اين برايم لذتبخش است. من هميشه دوست دارم با بهترين ها بازي کنم و اينکه رقبا براي مان احترام قائل باشند. در ليگ قهرمانان بايرن، چلسي، سيتي، بارسا و رئال مدعي هستند و تواني مشابه ما دارند ولي در ليگ داخلي ترس و احترام رقبا بيشتر است.»

انتقال ناکام امباپه به رئال:« رسانه ها شايعات زيادي منتشر مي کردند که با واقعيت فاصله داشت. دو هفته به پايان نقل و انتقالات، از امباپه در مورد آينده سوال کردم و او گفت که مي ماند و همانطور که کيليان و باشگاه گفته بودند، او در نهايت ماندني شد. معتقدم اتفاقات فصل جاري ممکن است باعث شوند تا او قراردادش را هم تمديد کند.»

ليونل مسي:« در فوتبال بازيکناني داريم که به عنوان کاپيتان، در زمين و بيرون زمين با حرف هاي روحيه بخش خود، نقش ليدر را بازي مي کنند ولي کسي هم داريم مثل ليونل مسي که يک الگو و مرجع فوتبالي است و از اين منظر يک ليدر محسوب مي شود. او اولين نفري است که در سالن بدنسازي حاضر مي شود و در تمرينات از اينکه مجبور شود توپ را از بقيه بگيرد(بازي خرس وسط) ابايي ندارد و زماني که جوانان مي بينند مسي فرقي بين خودش و ديگران قائل نيست، درس مي گيرند. دو سه ماه پيش با آرژانتيني هاي تيم از انتقال مسي حرف مي زديم و برايم به شخصه باورنکردني بود. فکر مي کردم او و سرخيو راموس در بارسا و رئال خواهند ماند.»

انتهای پیام.

آندر هررا ام‌باپه پاريسن‌ژرمن

نظر خود را بگذارید