صفحه اصلی/ ورزشی ۰۲:۳۰:۰۰ ۱۴۰۰/۶/۲۷ | ورزش 3 0

تاريخ اولين بازي آگوئرو براي بارسلونا

تاريخ اولين بازي آگوئرو براي بارسلونا

تاريخ اولين بازي آگوئرو براي بارسلونا

ورزش 3/ سرخيو آگوئرو تا 40 روز ديگر مهياي بازي براي بارسلونا خواهد شد.
45 روز پيش بود که باشگاه بارسلونا اعلام کرد سرخيو آگوئرو مهاجم جديد و باتجربه اين باشگاه از ناحيه ساق پاي راست دچار مصدوميت شده و براي مدتي از ميادين دور خواهد بود. حتي شايعاتي شنيده مي شد که باشگاه بارسلونا قصد فسخ قرارداد با سرخيو آگوئرو را داشته و اين بازيکن نيز که از جدايي ليونل مسي ناراحت شده، اين موضوع را پذيرفته اما در نهايت آگوئرو در نوکمپ ماندني شد و حالا خود را براي حضور در ترکيب اين تيم مهيا مي سازد.

اخيرا تصاويري از سرخيو آگوئرو در کمپ باشگاه بارسلونا منتشر شد که نشان مي دهد اين بازيکن باتجربه در حال انجام تمرينات اختصاصي براي ريکاوري زودهنگام بوده و قصد دارد در اسرع وقت در ترکيب بارسلونا حاضر شود.


تمام تمرکز ستاره آرژانتيني روي ريکاوري سريع دوخته شده و اينکه بتواند 100 درصد آماده در اختيار بارسا باشد. به محض بهبودي مصدوميت، او تمرينات انفرادي را شروع خواهد کرد و پيش بيني تيم پزشکي اين است که از نيمه هاي اکتبر يعني يک ماه بعد بتواند در تمرينات گروهي حاضر باشد. اگر همه چيز خوب پيش برود و او دوباره مصدوم نشود، انتظار اين است که در روزهاي انتهايي ماه اکتبر بتواند اولين بازي رسمي خود را انجام دهد.
در حال حاضر بعيد به نظر مي رسد او به ال کلاسيکوي 24 اکتبر(2 آبان) برسد ولي 27 اکتبر برابر رايو در وايکاس يا حداکثر برابر آلاوس در نوکمپ، احتمالا شاهد حضور او در ميدان خواهيم بود.

انتهای پیام.

آگوئرو بارسلونا

نظر خود را بگذارید