صفحه اصلی/ ورزشی ۰۱:۲۵:۰۰ ۱۴۰۰/۶/۲۷ | ورزش 3 0

هيچ‌کدام از ما پيراهن هالند را نمي‌خواستيم!

هيچ‌کدام از ما پيراهن هالند را نمي‌خواستيم!

هيچ‌کدام از ما پيراهن هالند را نمي‌خواستيم!

ورزش 3/ ريس استيچ، مهاجم جبل الطارق، مدعي شد که ارلينگ هالند پس از اين که از خواستند پيراهنش را با بازيکنان اين تيم عوض کند، به آنها خنديده و زمين را ترک کرد.
بازيکن تيم ملي جبل الطارق مي‌گويد هالند به درخواست روي چيپولينا، کاپيتان اين تيم، براي تعويض پيراهن در ديداري که اوايل سال جاري ميلادي در مرحله انتخابي جام جهاني 2022 برگزار شد توجهي نکرده و همين موضوع باعث شده که آنها در ديدار برگشت که چند روز قبل برگزار شد چنين درخواستي را از هالند مطرح نکنند.

استيچ که در جريان شکست 1-5 تيمش برابر نروژ تک گل آنها را به ثمر رساند معتقد است که هالند عليرغم توانايي بالاي خود در زمين، هيچ کلاس و شاني ندارد. اين بازيکن 32 ساله که در دسته هفتم انگليس بازي مي‌کند به سان گفت:« هيچکدام از ما پيراهن هالند را نمي‌خواستيم بنابراين او را ناديده گرفتيم. روي چيپولينا، کاپيتان ما، در ماه مارس گذشته وقتي در جبل الطارق به ميدان رفتيم از هالند خواست که پيراهنش را با او عوض کند. نروژ 0-3 برده بود اما هالند گلي نزد و پس از يک ساعت تعويض شد.»
او در ادامه اضافه کرد:« پس از انجام مصاحبه تلويزيوني، روي به اين بازيکن گفت که پسر کوچکش علاقه زيادي به او دارد و خواست که پيراهنش را با او عوض کند. هالند به او خيره شد، خنديد و از زمين بيرون رفت! او مي‌تواند چيزهاي زيادي بخرد اما کلاس جز آنها نيست. شايد هياهوي رسانه‌اي باعث شده که چنين رفتاري داشته باشد. او اين شانس را داشت که روز، هفته، ماه و سال يک بچه کوچک را بسازد اما پاسخ منفي داد. بنابراين هيچکس خواهان دريافت پيراهن او در اسلو نبود. شايد پيراهنش را حفظ کند تا يادگار هت تريکش باشد يا آن را به يک هوادار نروژي بدهد چون اين اولين بازي خانگي آنها با حضور هواداران پس از شيوع ويروس کرونا بود.»

انتهای پیام.

هالند جبل الطارق

نظر خود را بگذارید