صفحه اصلی/ ورزشی ۱۳:۱۵:۳۹ ۱۴۰۰/۵/۱۲ | خبر ورزشي 0

پيشنهاد ۶۰ ميليارد توماني براي ستاره پرسپوليس

پيشنهاد ۶۰ ميليارد توماني براي ستاره پرسپوليس

پيشنهاد ۶۰ ميليارد توماني براي ستاره پرسپوليس

خبر ورزشي/ کاپيتان شماره هشت و محبوب پرسپوليسي‌ها در فصلي که قراردادش به پايان رسيده و همه در انتظار حضورش در باشگاه و تمديد آن هستند به ماجراي هشت ساله حضورش در اين تيم پرداخت. 

احمد نوراللهي با حضور در برنامه فوتبال برتر به سئوالات محمدحسين ميثاقيان پاسخ داد که مهمترين بخش‌هاي آن را در زير مي‌خوانيد:
* شرايط خيلي سختي را داشتيم و قطعا از خودگذشتگي خيلي زيادي براي دستيابي به جام پنجم نياز بود و بايد قوي‌تر ظاهر مي‌شديم. خدا را شکر با شرايطي که کادر فني شکل داد و بازيکناني که بايد تحسين کنيم آنها را، عليرغم مصدوميت‌هايي که داشتند بار ديگر به اين موفقيت رسيديم.
* خيلي ساده گفته مي‌شود پرسپوليس ۵ جام به دست آورده اما اگر بخواهيم به اين راه ريز شويم شرايط سختي براي تمامي بازيکنان گذشت. در ۶ سال اخير تيم پرسپوليس فوق العاده ظاهر شد و در ليگ پانزدهم به دليل تفاضل گل قهرمان نشد. 
* به نظرم کار گروهي در اين مهم تاثيرگذار بود. بايد از آقا سيد اسم ببرم که خيلي زحمت کشيد. کار فردي نه، در پرسپوليس کار گروهي به نتيجه رسيده است. به کسي اجازه نداديم که از کار فردي اسم ببرد. کار گروهي سرلوحه کار ما بود. يک تيم يک دل و همدست بوديم که در بازي براي همديگر جان مي‌دهيم. اگر يک نفر لايي بخورد همه پشت او در مي‌آييم. اتحاد بيشترين کمک را به تيم ما کرده است. در ليگ پانزدهم وقتي قهرمان نشديم ولي يکصد هزار نفر ما را ايستاده تشويق کردند و همين سهم زيادي در موفقيت ما داشت و اين موفقيت‌ها نتيجه حمايت هواداران است.
* من از بچگي عاشق پرسپوليس بودم. خودم را در مقابل هواداران، کوچک مي‌دانم. هواداراني که همه چيزشان پرسپوليس است. جدايي از پرسپوليس سخت است. هميشه مديون هواداران هستم و روز سختي برايم بود که براي سربازي به تراکتور بروم. هواداران هميشه به من لطف داشتند و آن روز هم جو فوق العاده اي شکل دادند و مديون آنها هستم. من هشت سال در پرسپوليس هستم و البته با توجه به سربازي هفت فصل در اين تيم بودم.
* در نيم فصل اول کمبود مهاجم داشتيم. کادرفني و آقا يحيي از من خواست مهاجم بازي کنم. کار سختي بود يک هافبک دفاعي بخواهد مهاجم باشد و شرايط برايم سخت شده بود اما تيم نياز داشت. خدا را شکر تا حدودي خواسته کادرفني را برآورده کنم. همين حضور باعث شد تا وقتي به خط هافبک بازگشتم بازي هجومي را داشته باشم.
* در تيم ملي شرح وظايف من کاملا متفاوت است. به عنوان هافبک آخر بازي مي‌کنم و رو به جلو نمي‌روم. در پرسپوليس خيلي راحت‌تر بازي مي‌کنم و احساس آرامش دارم. اعتماد به نفسي که بازيکنان مي‌دهند خيلي خوب است. 
* تيم سپاهان تا روز آخر مبارزه کرد و جنگيد. سپاهان و پرسپوليس خودشان را تيم‌هاي ديگر جدا کردند. تا يک جايي خيلي از تيم‌ها شانس داشتند، مثل گل گهر، استقلال، فولاد و تراکتور. از يک جايي ديگر اما جنگ قهرماني بين پرسپوليس و سپاهان بود اما خدا را شکر توانستيم اين جنگ را ببريم.
* ۶۵ امتياز و قهرمان نشدن سخت است.تيم نويدکيا فوق العاده عمل کرد و اگر ما نبوديم سپاهان قهرمان مي‌شد. ما بايد تا آخر مي‌جنگيديم. ما ۲ امتياز جلو بوديم و به دنبال اين بوديم که فقط برنده شويم.
* زماني که بازي با تراکتور يک - صفر به نفع آنها شد انگار آب سردي روي ما ريخته شد اما اعتماد به نفس بچه‌ها زياد بود. فکر مي‌کردم نکند قهرماني پنجم از دست ما برود. بعد از گل ۵ دقيقه بد کار کرديم اما در ادامه فوق العاده و بي نظير بوديم. مهدي هم خوب کار کرد براي ما. او بازيکن جواني است و ۹ گل زد و خيلي کمک کرد. خدا را شکر و البته سه بازي آخر خيلي به ما سخت گذشت.
* بازي رفت با استقلال که ۲-۲ شد موقعيت‌هايي را از دست دادم. انتقادها تا يک حدي درست بود اما بعضا هم بي احترامي‌بود. بايد فوتبالي نگاه کرد. بايد بر اساس آناليز فوتبال نظر داد و تحليل داشت. دومين بار بود که با در دوران فوتبالي ام با گلر حريف تک به تک شده بودم. با اين حال به نظرم بهترين بازي فصل من مقابل استقلال بود. يک سري انتقادات شد و چشم پوشي کردم و مي‌خواستم با عملکردم نشان دهم. خيلي از هواداران هم به من بعد از آن بازي محبت داشتند و از آنهايي که حمايت کردند انرژي گرفتم و در ادامه راه بازي کردم.
* وحيد (اميري) واقعا فوق العاده است و در هر پستي باشد عالي است و به من هم خيلي کمک کرد. خودمان فکر نمي‌کرديم اما عالي کار کرد در پست دفاع چپ. 
* گلي که در بازي رفت مقابل ماشين سازي تبريز در دقيقه ۹۰ زدم عالي بود و به من چسبيد. دو روز قبل از اين بازي شوهرخاله ام فوت کرد. رابطه نزديکي با او داشتم و پيش از اين بازي درگير مراسم او بودم و دو روز در راه بودم قبل از اين بازي و در نهايت در اين بازي گل زدم.
* از يکي دو سال قبل يک سري پيشنهادات داشتم. اما هميشه اولويت من پرسپوليس و تيمي‌است که از بچگي عاشق آن بودم. آقاي شکوري هم قبلا اشاره کردند. از ليگ قطر و دو ساله ۶۰ ميليارد تومان به من پول مي‌دادند. در آن مقطع هند بوديم و من به آن جواب رد دادم. هميشه اولويت من پرسپوليس بوده اما اميدوارم باشگاه شرايطي مناسب براي همه بازيکنان ايجاد کند.
* خيلي از بازيکنان از اين پول سنگين نمي‌گذرند. اين حق را بايد به بازيکنان بدهيم که به فکر آينده اش باشد و هر بازيکني يک عمر فوتبالي دارد. من هميشه اولويت اول و آخرم پرسپوليس بوده و جدايي از پرسپوليس برايم سخت است. تيمي‌که از بچگي آن را تشويق مي‌کردم و در نهايت به آرزوي بچگي‌ام که پوشيدن پيراهن شماره هشت پرسپوليس بود رسيدم.  
* {درباره انتشار عکسي از او در دوران کودکي} اين بازي مربوط به بازي با بوشهر بود که از شمال به استاديوم آزادي آمديم. يک خانواده پرسپوليسي دارم و يک عکس هم با پيراهن علي آقا (کريمي) دارم. بازي‌هاي زيادي را از شمال به استاديوم آزادي آمدم و حس و حال هواداري را هميشه داشتم. در خانواده ما استقلالي وجود ندارد. پدر و مادرم فوتبالي نبودند اما برادرانم همه پرسپوليسي هستند. همسرم هم پرسپوليسي است و خانواده آنها هم پرسپوليسي هستند.
* اين هفته قرار است دوباره با پرسپوليس مذاکره کنيم و اميدوارم دوباره پيراهن تيمي‌که از بچگي عاشق آن بودم را در اختيار داشته باشم و اين افتخار نصيب من شود.
* اگر تيمي‌متحد باشد و فقط به فکر فوتبال باشد و به کري توجهي نکند قطعا موفق خواهد شد. تيم ما تمرکزش را روي اين گذاشته بود تا به قهرماني برسد. جام‌هايي که کسب کرديم بازيکنان از خودگذشتگي زيادي براي آن داشتند. يک سري توهين‌ها به سمت بي احترامي‌مي‌روند و تيمي‌که بخواهد موفق شود بايد توانايي‌اش را در مستطيل سبز نشان دهد. تيم ما واقعا فوق العاده بود و همه با هم برادر بوديم و جانمان را براي هم در زمين مي‌گذاشتيم تا پرسپوليس به پنجمين قهرماني برسد. 

انتهای پیام.

پرسپوليس ليگ برتر

نظر خود را بگذارید