صفحه اصلی/ فناوری اطلاعات ۱۳:۴۷:۴۶ ۱۴۰۰/۵/۲ | باشگاه خبرنگاران 0

بي استفاده‌ترين نرم افزارهاي موجود در گوگل پلي!

بي استفاده‌ترين نرم افزارهاي موجود در گوگل پلي!

بي استفاده‌ترين نرم افزارهاي موجود در گوگل پلي!

باشگاه خبرنگاران/

بياييد با حقايق روبرو شويم برخي از برنامه‌هاي موبايل غيرکاربردي و بدردنخور هستند. آن‌ها کمي صدا دارند، کمي ترفند در خود دارند و بعضا سرگرم کننده هم هستند، اما اگر کمي دقت کنيم مي‌بينيم که در نهايت، اين اپليکيشن‌ها کاربردي نيستند و کار مفيدي را انجام نمي‌دهند.

اين برنامه‌ها مثل بعضي از اسباب بازي ها، به سرعت جذابيت خود را از دست مي‌دهند، يا تظاهر مي‌کنند که کار مفيدي را انجام مي‌دهند، اما در واقع اينطور نيست. در اين گزارش قصد داريم بي فايده‌ترين برنامه‌هاي اندرويد را معرفي کنيم، البته برخي از مواردي که در اين فهرست قرار نگرفته اند، شامل برنامه‌هاي پشتيبان گيري، برنامه‌هاي ضد ويروس و چند نوع ديگر هستند، که با اينکه در هر حال يک عملکرد دارند، اما اين نوع برنامه ها، گزينه‌هاي بيشتر و بهتري را مثلا نسبت به پشتيبان گير خود گوشي يا گوگل ندارند.

بلا استفاده‌ترين برنامه‌هاي موبايلي اندرويد

  • Coloring Book apps with subscriptions
  • Half of Google’s apps
  • Human to Animal Translators
  • Phone cooler apps
  • S.M.T.H.
  • Useless Button
  • Yo
  • Apps with keyword names
  • Duplicate apps on phones

برنامه‌هاي رنگ آميزي با اشتراک پولي

برنامه‌هاي رنگ آميزي، شروع به خودنمايي در اکوسيستم اندرويد مي‌کنند، اما متأسفانه برخي از آن‌ها داراي برخي مشکلات هستند. بسياري از آن ها، براي استفاده از برنامه رنگ آميزي از شما مي‌خواهند که يک سرويس اشتراک بخريد. نحوه کار آن‌ها در کل اينگونه است که شما کمي محتوا به صورت رايگان دريافت مي‌کنيد (که معمولاً خيلي خوب نيست) و سپس براي تهيه مطالب بهتر بايد هر ماه هزينه‌اي را پرداخت کنيد. مشترک شدن در برخي از برنامه‌ها خوب است، اما مطمئنا کتاب‌هاي رنگ آميزي يکي از آن‌ها نيست. صادقانه بگوييم پرداخت هزينه براي اين برنامه‌ها احمقانه است و توصيه نمي‌شود.

۹ برنامه و بازي بي فايده براي اندرويد که نبايد نصب کرد 6

بسياري از برنامه‌هاي گوگل

گوگل برخي از مفيدترين برنامه‌ها را در اندرويد دارد. اين برنامه‌ها شامل جيميل، گوگل مپ، يوتيوب، گوگل ترنسليت، گوگل هوم، گوگل پلي گيمز، اندرويد اوتو و بسياري موارد ديگر هستند. با اين حال، نيمه تاريکي در گوگل وجود دارد که معمولاً بي فايده است. ما در مورد اپليکيشن‌هاي الو، هنگ اوتس، گوگل پلاس، جيميل قديمي و مجموعه پروژه‌هاي ناموفق گوگل که قبلاً ديده ايم، صحبت مي‌کنيم. اين برنامه‌ها در زمان موجود بودن بي فايده نبودند، ولي خيلي هم کاربردي نبودند.

۹ برنامه و بازي بي فايده براي اندرويد که نبايد نصب کرد 2

برنامه‌هاي مترجم انسان به حيوان

برنامه‌هاي ترجمه انسان به حيوان، جزوي از برنامه‌هاي تصادفي است که کار‌هاي واقعي انجام نمي‌دهند. انواع مختلفي از مترجمان انسان به حيوان مثل سوت سگ، جلوه‌هاي صوتي حيوانات، اشاره گر‌هاي ليزري جعلي و … وجود دارد. بديهي است که آن‌ها کارايي ندارند، به اين معني که اين‌ها صدا‌هاي ساز واقعا زيبايي هستند که حيوانات شما احتمالاً از آن‌ها متنفر هستند. ما نمي‌گوييم که اين برنامه‌هاي بي فايده را دريافت نکنيد، اما واقعاً بايد توجه داشته باشيد، اين برنامه‌ها شامل برنامه‌هايي نيستند که، صداي حيوانات را ايجاد مي‌کنند.

۹ برنامه و بازي بي فايده براي اندرويد که نبايد نصب کرد 4

برنامه‌هاي تميز کننده حافظه و خنک کننده تلفن

اصولاً اين نکته رايج است که پاک کننده‌هاي تلفن، تقويت کننده حافظه و برنامه‌هاي خنک کننده تلفن از نظر عملکرد آچار فرانسه هستند. اکثر اين برنامه‌ها به صورت بسته‌هاي بزرگ ارائه مي‌شوند، بنابراين اجتناب از آن‌ها بسيار راحت است. اندرويد نحوه کار وظايف شما را مديريت کرده و به مرور زمان آن‌ها را خاموش مي‌کند. اگر بخواهيم لپ مطلب را بگوييم اين است که اين برنامه‌ها از ويژگي‌هاي خود گوشي استفاده مي‌کنند و ويژگي اضافه بر سازماني ندارند.

۹ برنامه و بازي بي فايده براي اندرويد که نبايد نصب کرد 5

بازي S.M.T.H

بازي S.M.T.H يا Send Me To Heaven يکي از بي فايده‌ترين و خطرناک‌ترين بازي‌هاي موبايلي است که تاکنون ديده ايم. هدف اين است که تلفن خود را تا آنجا که مي‌توانيد به هوا پرتاب کنيد. با اين بازي شما مي‌توانيد قدرت پرتاب گوشي خود را اندازه بگيريد و گوشي خود را به فنا دهيد.

۹ برنامه و بازي بي فايده براي اندرويد که نبايد نصب کرد 8

دکمه بي فايده

برنامه Useless Button يکي ديگر از برنامه‌هاي بي شمار اين دسته است. بعضي از توسعه دهندگان حس شوخ طبعي دارند و برنامه‌هايي مي‌سازند که اصلاً کاري انجام نمي‌دهند. برنامه دکمه بي فايده يک نمونه کاملاً استاندارد از اين امر است. برنامه را باز مي‌کنيد، يک دکمه قرمز در آن وجود دارد که با فشار دادن آن هيچ کاري انجام نمي‌شود! از اين برنامه‌هاي بي فايده در همه جا وجود دارد و با يک جستجوي ساده، يافتن آن‌ها آسان است.

۹ برنامه و بازي بي فايده براي اندرويد که نبايد نصب کرد 74

پيام رسان Yo

کسي يو را مي‌شناسد؟ Yo يک برنامه پيام رسان است که در آن تنها چيزي که مي‌توانيد بگوييد Yo است. اين به عهده شخص دريافت کننده پيام است تا بفهمد منظور شما در واقع چيست! در ابتدا سازنده ايده‌هاي سرگرم کننده‌اي داشت، اما هيچ يک از آن‌ها واقعاً نتيجه نگرفت. آنچه براي ما باقي مانده برنامه‌اي است که آخرين بار در سال ۲۰۱۵ به روز شده است. وقتي Google Allo راه اندازي شد، همه اعلام کردند که اين يک برنامه پيام رسان بي فايده است و مشخص شد که همه Yo را فراموش کرده اند.

۹ برنامه و بازي بي فايده براي اندرويد که نبايد نصب کرد 14

برنامه‌هاي کلمه کليدي

برنامه‌هاي کلمه کليدي برنامه‌هايي هستند که توسعه دهنده نام برنامه را براساس کلمه کليدي مورد جستجو توسط افراد مي‌گذارد. به عنوان مثال، برنامه‌هاي "قفل برنامه" يکي از اين موارد است. الگوريتم جستجوي Google هر روز بدتر و بدتر مي‌شود. اگر برنامه نام واقعي نداشته باشد، احتمال اينکه خوب نباشد بسيار زياد است. اين نوع برنامه‌ها به نحوي در حال سوءاستفاده هستند.

۹ برنامه و بازي بي فايده براي اندرويد که نبايد نصب کرد 412

برنامه‌هاي تلفن تکراري

اين تقريباً همان مشکلي نيست که قبلاً وجود داشته است، اما بسياري از توليدکنندگان تجهيزات اصلي هنوز تلفن‌هاي داراي برنامه‌هاي تکراري را توليد و ارسال مي‌کنند. به عنوان مثال، همه گوشي‌هاي اندرويد داراي جيميل به عنوان برنامه ايميل اصلي هستند، با اين حال شرکت‌هايي مانند سامسونگ اصرار دارند تلفن‌ها را با برنامه ايميل دوم ارسال کنند. برنامه‌هاي تکراري گوشي را بسيار شلوغ مي‌کنند در حالي که هيچ ويژگي اضافي، اضافه نمي‌کنند. اين مسئله تقريباً به اندازه گذشته، مسئله‌اي نيست، اما وقتي اتفاق مي‌افتد هنوز آزار دهنده است.

۹ برنامه و بازي بي فايده براي اندرويد که نبايد نصب کرد 13

انتهای پیام.

معرفي نرم افزار نرم افزار اندرويد گوگل پلي

نظر خود را بگذارید