صفحه اصلی/ استانها ۱۳:۴۶:۵۶ ۱۴۰۰/۵/۲ | فارس 0

نوبت واکسيناسيون کرونا به ۵۸ ساله‌هاي کرمانشاهي رسيد

نوبت واکسيناسيون کرونا به ۵۸ ساله‌هاي کرمانشاهي رسيد

نوبت واکسيناسيون کرونا به ۵۸ ساله‌هاي کرمانشاهي رسيد

فارس/ رئيس دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه، از واکسيناسيون ۵۸ ساله به بالا در شهرها، ۴۸ ساله به بالا در روستاها و ۱۸ ساله به بالا در جمعيت عشاير استان از امروز خبر داد.

محمودرضا مرادي اکروز، رئيس دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه از واکسيناسيون ۵۸ ساله به بالا در شهرها، ۴۸ ساله به بالا در روستاها و ۱۸ ساله به بالا در جمعيت عشاير استان از امروز خبر داد.
وي ادامه داد: افراد تحت شمول در گروه‌هاي سني اعلام شده در اولين فرصت ممکن نسبت به ثبت‌نام در سامانه واکسن به نشاني اينترنتي salamat.gov.ir و اخذ نوبت اقدام کنند.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه تصريح کرد: واکسيناسيون جمعيت بالاي ۱۸ سال عشاير در استان کرمانشاه آغاز و قرار است تا يک‌ماه آينده ۷۰ درصد اين جمعيت در مقابل بيماري کرونا واکسينه شوند.
وي در حال حاضر ۳۱ پايگاه تجميعي و سه سايت خودرويي در سطح استان از ساعت هشت تا ۱۳ و ۳۰ دقيقه فعال هستند که از اين تعداد هشت پايگاه و يک سايت خودرويي در مرکز استان کرمانشاه به مردم خدمات‌دهي مي‌کنند.
مرادي درخصوص افزايش چشمگير بيماران بستري مربوط به کرونا در استان هشدار داد و افزود: تزريق واکسن به معني مصونيت کامل نيست و بايد همواره پروتکل‌هاي بهداشتي رعايت شود.

انتهای پیام.

افزايش بستري محمودرضا مرادي رئيس دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه واکسيناسيون دانشگاه‌ علوم پزشکي فارس کرمانشاه واکسن هشدار

نظر خود را بگذارید