صفحه اصلی/ استانها ۱۳:۴۴:۵۲ ۱۴۰۰/۵/۲ | ايرنا 0

۲ نوجوان بروجردي در سد مسکن مهر غرق شدند

۲ نوجوان بروجردي در سد مسکن مهر غرق شدند

۲ نوجوان بروجردي در سد مسکن مهر غرق شدند

ايرنا/ معاون عمليات آتش نشاني بروجرد گفت: ۲ نوجوان بروجردي در سد خاکي مسکن مهر بروجرد غرق شدند که جسد آنها توسط ماموران تيم تخصصي امداد و نجات اين سازمان از آب بيرون کشيده شد.

نادر موسيوند، معاون عمليات آتش نشاني بروجرد روز شنبه بيان داشت: اين حادثه جمعه شب به ستاد فرماندهي آتش نشاني اعلام و آتش نشانان سريع به محل اعزام شدند.
وي با بيان اينکه حادثه غرق‌ شدگي در فصل گرم سال بيشتر رخ مي‌دهد، اظهارداشت: تيم تخصصي امداد و گروه غواصي از سازمان آتش نشاني بلافاصله در محل حادثه حضور يافتند و پس از انجام عمليات تفحص، پيکر بي جان دو جوان(حدودا ۱۷ ساله) را در عمق آب يافته و به عوامل انتظامي تحويل دادند.
معاون عمليات سازمان آتش نشاني ضمن ابراز همدردي با خانواده هاي افراد غرق شده و عرض تسليت به بازماندگان، خطاب به شهروندان گفت: با توجه به گرم شدن هوا، شنا کردن افراد در رودخانه‌ها و برخي از سدها مشاهده مي‌شود که گاهي اين آبتني‌ها منجر به مرگ افراد مي‌شود.
موسيوند افزود: رودخانه ها، کنار آبشارها و آبگيرها، جاي مناسبي براي شنا کردن نيست و بهتر است افرادي که تمايل به شنا کردن دارند از استخرهاي استاندارد با حضور ناجيان غريق استفاده نمايند.

انتهای پیام.

نظر خود را بگذارید