صفحه اصلی/ ورزشی ۲۰:۵۶:۵۲ ۱۴۰۰/۳/۲۴ | ورزش 3 0

بشار رسن: به‌دنبال حفظ رکورد 20 بازي بدون باخت هستيم

بشار رسن: به‌دنبال حفظ رکورد 20 بازي بدون باخت هستيم

بشار رسن: به‌دنبال حفظ رکورد 20 بازي بدون باخت هستيم

ورزش 3/ هافبک تيم ملي عراق گفت که اميدوار است تمامي بازيکنان و هم تيمي هايش براي ديدار فردا مقابل ايران، در روز خوب خودشان باشند.
بشار رسن بازيکن تيم ملي فوتبال عراق بر عزم بالاي همه بازيکنان تيم ملي کشورش براي پيروزي مقابل ايران و صعود به عنوان تيم نخست از مرحله مقدماتي جام جهاني تأکيد کرد.
بشار رسن هافبک سابق پرسپوليس و تيم ملي عراق در نشست خبري پيش از بازي فردا گفت: اين يک مسابقه مهم است. ما دو مسابقه آخر را به خوبي تمام کرديم و امتيازات کامل را گرفتيم. ما براي اين مسابقه فردا آماده خواهيم بود و نتيجه مثبتي کسب خواهيم کرد.
او گفت: ما به دنبال کسب مجوز صعود به مرحله اصلي مقدماتي جام جهاني به عنوان تيم نخست هستيم. اميدوارم که همه بازيکنان در بازي فردا در روز خوب خودشان باشند.
وي تأکيد کرد: اين مسابقه مهم است و يک مسابقه سه امتيازي است. ما به هر مسابقه اي که وارد مي شويم، تلاش مي کنيم تا امتياز کامل را بدست آوريم، به خصوص در 20 مسابقه اخير که نتايج مثبتي کسب کرديم و رکورد خوبي داريم.
رسن در انتهاي اين نشست خبري سخنان خود را اينگونه به پايان رساند: مهم نيست که حريف چقدر قدرتمند باشد، ما آرزوي دستيابي به نتيجه مثبت را داريم.

انتهای پیام.

بشار رسن عراق

نظر خود را بگذارید