صفحه اصلی/ خودرو ۱۲:۳۱:۰۰ ۱۴۰۰/۳/۲۵ | باشگاه خبرنگاران 0

سوبارو فارستر فيس ليفت ۲۰۲۲ براي اولين بار در بازار عرضه شد

سوبارو فارستر فيس ليفت ۲۰۲۲ براي اولين بار در بازار عرضه شد

سوبارو فارستر فيس ليفت ۲۰۲۲ براي اولين بار در بازار عرضه شد

باشگاه خبرنگاران/ سوبارو فارستر فيس ليفت ۲۰۲۲ براي اولين بار در ژاپن با چراغ‌هاي جديد عرضه شد.
 
سوبارو نسل پنجم فارستر را در مارس ۲۰۱۸ رونمايي کرد و اکنون  نسخه فيس ليفت شده آن در ژاپن شروع به کار مي‌کند. کراس اوور کامپکت چندان تغيير نکرده است، بديهي‌ترين چيز در جلو است که متوجه چراغ‌هاي جلوي طراحي شده با طراحي قائم‌تر مي‌شويد.

سپر جلويي نيز تغييراتي داشته است و درست در زير چراغ جلو تغيير شکل داده شده است. به نظر نمي‌رسد که جلو پنجره مشبک بزرگتر از قبل باشد، اما يک الگوي U شکل تخت دارد. علاوه بر اين، تزئينات فلزي آرم سوبارو را در کنار خود دارند. بسته به سطح تريم، چراغ‌هاي مه شکن گرد و عمودي وجود دارد که هر دو داراي LED هستند.

تاکنون تنها يک تصوير از عقب نشان داده شده است و شايد به اين دليل است که JDM-spec Forester تقريباً مشابه گذشته است. به روزرساني‌هاي ميان دوره معمولاً تغييراتي در گرافيک چراغ عقب ايجاد مي‌کند، فاشياي تحتاني تجديد نظر شده در گوشه‌ها دهانه‌هاي بزرگتري دارد و چراغ‌هاي مه شکن در آنجا باقي مانده اند. دريچه مرکزي نيز بزرگتر است فقط کوچکترين تغييرات را در دو طرف فارستر انتظار داشته باشيد. سوبارو ممکن است برخي از تريم‌ها را تغيير دهد، اما به طور کلي کراس اوور ظاهري يکسان دارد.

سوبارو رينگ‌هاي ۱۸ اينچي تازه را ارائه مي‌دهد و سه رنگ جديد (Autumn Green Metallic، Cascade Green Silica، Brilliant Bronze Metallic) را به نسخه محلي کراس اوور خود اضافه مي‌کند که در سطوح مختلف Touring، X-Break، Advance و Sport ارائه مي‌شود.

با قدم گذاشتن در داخل کابين، فارستر ۲۰۲۲ تا حد زيادي مانند گذشته است، اما با انتخاب گزينه‌هاي جديد براي تودوزي رو به رو هستيد. علاوه بر اين، EyeSight با زاويه وسيع تري براي دوربين استريو و همچنين نرم افزار بهينه سازي بهتري ارتقا يافته است. سوبارو براي تقويت راحتي در سيستم تعليق تغييراتي ايجاد کرده است، ضمن اينکه e-Active Shift Control اکنون در همه نسخه‌هاي مجهز به موتور هيبريدي e-Boxer موجود است.

سوبارو در حال حاضر پيش سفارش‌هاي JDM-spec Forester را مي‌پذيرد و انتظار داريم نسخه آمريکايي آن براي سال مدل ۲۰۲۲ طي هفته‌هاي آينده رونمايي شود. نمونه اوليه آن در دسامبر سال ۲۰۲۰ در خاک آمريکا مشاهده شد، بنابراين اولين حضور رسمي آن احتمالاً زودتر از ديرتر اتفاق مي‌افتد.

اميدوارم که فارستر آمريکايي موتور ۱.۸ ليتري توربوشارژ بنزيني را در نسخه اسپورت با قدرت ۱۷۴ اسب بخار (۱۳۰ کيلووات) و ۲۲۱ پوند فوت (۳۰۰ نيوتن متر) گشتاور در دسترس داشته باشد. گشتاور آن ۴۵ پوند فوت (۶۱ نيوتن متر) بيشتر از موتور ۲.۵ ليتري تنفس طبيعي است.

انتهای پیام.

سوبارو فارستر سوبارو خودرو

نظر خود را بگذارید