صفحه اصلی/ ورزشی ۲۰:۰۰:۴۵ ۱۴۰۰/۳/۲۴ | ورزش 3 0

پاداش بزرگ ميلان به قهرمان دانمارکي

پاداش بزرگ ميلان به قهرمان دانمارکي

پاداش بزرگ ميلان به قهرمان دانمارکي

ورزش 3/ سيمون کيائر قهرمان اين روزهاي دانمارک، از فصل بعد احتمالا کاپيتان ميلان خواهد بود.
ايست قلبي کريستين اريکسن در بازي دانمارک برابر فنلاند، جهاني را در شوک فرو برد اما سيمون کيائر توانست بدون از دست دادن کنترل و دستپاچگي در خطيرترين لحظات خود را بالاي سر اريکسن برساند تا اجازه ندهد ستاره بيهوش دانمارک با بلعيدن زبانش دچار خفگي شود و پس از رسيدن تيم پزشکي، پيش همسر گريان و نگران اريکسن رفت و به او دلداري و قوت قلب داد.
پزشکاني که به کمک کريستين اريکسن در زمين چمن استاديوم کپنهاگ آمدند، زندگي اين ستاره دانمارکي را نجات دادند. در اين ميان سيمون کيائر، کاپيتان دانمارک نيز چهره اي تاثيرگذار در نجات اريکسن بود که با اعمال خود معناي تازه اي از بستن بازوبند کاپيتاني به بازو را به نمايش گذاشت.
به محض اينکه اريکسن به زمين افتاد، کيائر پست خود در ميانه ميدان را رها کرد و به سوي هم‌تيمي خود دويد. کيائر تا زمان رسيدن تيم پزشکي دو اقدام بسيار مهم و حياتي انجام داد؛ اول اينکه اجازه نداد اريکسن که هشياري خود را از دست داده بود زبان خود را ببلعد و راه تنفس او را باز نگه داشت. دومين اقدام حياتي کاپيتان دانمارک اين بود که بدن اريکسن را طبق پروتکل هاي کمک هاي اوليه در حالت درستي قرار داد تا تيم پزشکي از راه برسند.
سپس موج تحسين هاي جهاني بود که به سمت کيائر سرازير شد و او اکنون به يکي از محبوب ترين فوتباليست هاي دنيا تبديل شده است.
طبق ادعاي اسپورت مدياست ايتاليا، باشگاه ميلان نيز اين حرکت کيائر را بدون پاداش نخواهد گذاشت.
سران ميلان قصد دارند بازوبند کاپيتاني تيم شان را در فصل بعد به ستاره دانمارکي بدهند. تمامي هواداران و نيز بازيکنان ميلان نيز با اين قضيه موافقند. به زودي جلسه اي با حضور استفانو پيولي سرمربي ميلان و رومانيولي کاپيتان فعلي ميلان برگزار خواهد شد و انتظار مي رود پس از آن، کيائر به عنوان کاپيتان جديد روسونري معرفي شود.

انتهای پیام.

ميلان دانمارک

نظر خود را بگذارید