صفحه اصلی/ فناوری اطلاعات ۱۹:۵۷:۵۲ ۱۴۰۰/۳/۲۴ | ديجي کالا 0

کراس‌پلي به Rainbow Six Siege اضافه خواهد شد

کراس‌پلي به Rainbow Six Siege اضافه خواهد شد

کراس‌پلي به Rainbow Six Siege اضافه خواهد شد

ديجي کالا/ اين روزها بازي بين پلتفرمي (کراس پلي) به يکي از دغدغه‌هاي بازيکنان تبديل شده است. دغدغه‌اي که در طول زمان استوديوهاي بيشتري به سراغ آن رفته و در بازي‌هاي خود اين کار را پياده‌سازي کرده‌اند. حال شاهد هستيم که بازي پرطرفدار «رينبو سيکس سيج» (Rainbow Six Siege) هم قصد دارد به‌زودي از اين ويژگي پشتيباني کند.

بازي «رينبو سيکس سيج» از تاريخ ۹ تير (۳۰ ژوئن) روي کامپيوترها، استيديا و لونا از قابليت‌ بازي بين پلتفرمي پشتيباني خواهد کرد. نسخه‌ي کنسولي اين بازي هم قرار است از اين ويژگي بهره ببرد اما براي پياده‌سازي آن به زمان بيشتري نياز خواهد بود. در واقع، اعلام شده است که نسخه‌ي پلي‌استيشن ۵، ايکس‌باکس سري ايکس/ اس، پلي‌استيشن ۴ و ايکس‌باکس وان بازي «رينبو سيکس سيج» در اوايل سال ۲۰۲۲ ميلادي از ويژگي بازي بين پلتفرمي بهره خواهند برد.

علاوه بر قابليت بازي بين پلتفرمي، بازيکنان قادر خواهند بود که از تاريخ ۳۰ ژوئن به بعد پيشرفت‌ها و رويه خود را ميان پلتفرم‌هاي کامپيوتر، استيديا و لونا منتقل کنند. اين ويژگي به همان ترتيب در اوايل سال ۲۰۲۲ براي کنسول‌هاي خانگي عملي خواهد شد.

گيوم گَد (Guillaume Gad)، دستيار توليد يوبي‌سافت مونترال، درباره‌ي اين ويژگي مي‌گويد: «براي اين به‌روزرساني‌ها ما به زمان بيشتري نياز داشتيم تا مطمئن شويم عرضه‌ي قوي و بدون مشکلي را سپري خواهيم کرد.»

 

پاول ولاسي (Paul Vlasie)، مدير فناوري اطلاعات يوبي‌سافت مونترال، بيان مي‌کند: «ما مي‌دانيم که ويژگي بازي بين پلتفرمي يکي از ويژگي‌هاي بسيار مورد انتظار طرفداران بوده است و ما از ديدن شور و اشتياق براي معرفي آن هيجان‌زده شده‌ايم. همچنين اين به‌روزرساني قرار است پيشرفت‌هاي شما را به پلتفرم‌هاي ديگر منتقل کند و پس از اعمال شدن کامل اين ويژگي در پلتفرم‌هاي مختلف، مي‌توانيم در هر مکان و زماني به تجربه‌ي بازي بپردازيد بدون اينکه پيشرفت‌هايتان را از دست دهيد.»

او در ادامه اشاره مي‌کند: «آوردن اين بازيکنان در کنار هم مي‌تواند به همه منفعت برساند. با اين ويژگي بالاخره شما خواهيد توانست بازي را در کنار دوستان خود در پلتفرم‌هاي مختلف تجربه کنيد.»

بازي «رينبو سيکس سيج» در حال حاضر براي پلتفرم‌هاي پلي‌استيشن ۵، ايکس‌باکس سري ايکس/ اس، پلي‌استيشن ۴، ايکس‌باکس وان و کامپيوترهاي شخصي (از طريق استيم، اپيک گيمز استور، يوبي‌سافت استور و يوپلي) در دسترس است.

با اين حال، اين تنها خبر مهم در رابطه با رينبو سيکس سيج نبوده است. اگرچه بازي Rainbow Six Extraction در سال ۲۰۱۹ معرفي شده بود اما يوبي‌سافت در نمايش اخيرش بالاخره از گيم‌پلي بازي Rainbow Six Extraction هم رونمايي کرد. اين بازي قرار است در اواسط سپتامبر امسال عرضه شود.

انتهای پیام.

Rainbow Six Siege بازي

نظر خود را بگذارید