صفحه اصلی/ ورزشی ۰۴:۴۹:۵۷ ۱۴۰۰/۳/۲۱ | طرفداري 0

مجيد صدري: گل‌محمدي باعث افتخار ما است

مجيد صدري: گل‌محمدي باعث افتخار ما است

مجيد صدري: گل‌محمدي باعث افتخار ما است

طرفداري/ رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: يحيي گل محمدي واقعا باعث افتخار ما است. وي و کادرفني ما همگي ايراني هستند.
مجيد صدري در گفتگو با اخبار شبکه سه درباره آخرين وضعيت تيم فوتبال پرسپوليس اظهار داشت: تيم وضعيت خوبي دارد. دوستان در حال تمرين هستند تا ان شالله بتوانيم مسابقات پيش رو را به بهترين شکل شروع کنيم.
وي درباره مشکلات مالي باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: بلافاصله پس از رسيدن مان به باشگاه بحث طلب ما از AFC مطرح بود. هنوز اين پول را به ما نداده‌اند ولي کارسازي‌هايش را انجام داده‌ايم و اميدوارم هر چه سريع تر اين مبلغ به حساب باشگاه واريز شود.
رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: به دليل تحريم‌ها پول را به ما نمي‌دهند اما واقعيت اين است که اين موضوع خيلي بي انصافي است زيرا دوستان دم از ورزش، آزادي و اين حرف‌ها مي زنند و تحريم نبايد شامل حال يک باشگاه ورزشي شود.
صدري درباره آخرين وضعيت پرداخت مطالبات گابريل کالدرون عنوان کرد: حکم وي اين اواخر به ما ابلاغ شد ولي از طريق مراجع قضايي و قانوني اين موضوع را پيگيري کنيم تا اگر امکان دارد با کالدرون مذاکره کرده و با تعامل اين مشکل را حل کنيم.
وي با اشاره به تلاش باشگاه پرسپوليس براي استفاده از مربي و بازيکنان داخلي توضيح داد: از زماني که آمديم تلاش کرده‌ايم طبق فرمايش مقام معظم رهبري از مربي و بازيکن داخلي استفاده کنيم. اين موضوع مثل توليد داخلي مي ماند و بايد از منابع داخلي استفاده کنيم. الحمدالله رو سفيد هم بوده‌ايم. يحيي گل محمدي واقعا باعث افتخار ما است. وي و کادرفني ما همگي ايراني هستند.
رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس درباره وضعيت کارگزار گفت: با اين شرکت تعامل مي کنيم تا اگر مي‌توانند طبق شرايط ما باشند همکاري را ادامه بدهيم در غير اين صورت بايد زيرساخت هاي درآمدي را براي باشگاه پرسپوليس ايجاد کنيم. قرارداد بايد شفاف و روشن باشد که دو طرف در آن منتفع باشند. قرار نيست کارگزاري بگيريم که يک طرفه فقط بيايد پولي بدهد و ما باشگاه را بچرخانيم.
وي در ادامه خاطرنشان کرد: در هفته آينده فروشگاه عرضه محصولات پرسپوليس را خواهيم داشت که مي تواند محصولات مختلف از لباس يا هرچه مدنظر هوادار باشد با برند پرسپوليس به در خانه هوادار برساند. در واقع هوادار آن را با مبلغ بيرون و از فروشگاه خود پرسپوليس مي‌خرد. به طرفدار اطمينان خاطر مي دهيم سود حاصل از اين خريد در داخل باشگاه هزينه مي شود.
رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس درباره آخرين وضعيت خصوصي سازي گفت: خصوصي سازي به انتهايش رسيده و همه کارهايي که به عهده باشگاه بوده انجام شده است. دست کم تا پايان دولت کار خصوصي سازي براي باشگاه تمام مي شود.

انتهای پیام.

مجيد صدري گل محمدي

نظر خود را بگذارید