صفحه اصلی/ استانها ۰۴:۱۸:۴۸ ۱۴۰۰/۳/۲۱ | صدا و سيما 0

هشدار انتخاباتي استاندار کهگيلويه و بويراحمد به فرمانداران و بخشداران

هشدار انتخاباتي استاندار کهگيلويه و بويراحمد به فرمانداران و بخشداران

هشدار انتخاباتي استاندار کهگيلويه و بويراحمد به فرمانداران و بخشداران

صدا و سيما/ فرمانداران و بخشداران خود را از حاشيه ها دور نگه دارند و مراقب عملکرد خود در انتخابات باشند.

حسين کلانتري، استاندار کهگيلويه و بويراحمد گفت: از خدمات و امکانات دولتي نبايد براي هيچ کانديدي استفاده شود و اين امکانات را بايد براي مشارکت حداکثري مردم به کار ببريم.
وي با اشاره به اينکه نبايد اقدامي در مخالفت با نامزدي انجام شود، افزود: بايد تمام توان و تلاش خود را براي برگزاري انتخابات سالم به کار بگيريم.
کلانتري به آغاز تبليغات شورا‌ها هم اشاره کرد و گفت: در ايام تبليغات بايد مراقب باشيد تا مورد سوظن و اتهام قرار نگيريد و با اجراي قانون اصل امانت داري و بي طرفي را در برگزاري انتخابات رعايت کنيد.
استاندار کهگيلويه و بويراحمد اضافه کرد: با هيچ نامزد و يا ستاد انتخاباتي در شوراها، رياست جمهوري و ميان دوره‌اي مجلس شوراي اسلامي در اجراي قانون تعارف نداريم و وظيفه ما فراهم کردن شرايط براي مشارکت حداکثري مردم است و مردم بايد مطمئن باشند که مجريان انتخابات امانت دار هستند.
وي افزود: طبق قانون نيروي انتظامي مسئول حفاظت و امنيت شعب اخذ راي است و شما فرمانده و مسئول اصلي در اين شعب هستيد.
کلانتري به شروع کار شعب اخذ راي هم اشاره کرد و گفت: همه شعب بايد قبل از ساعت ۷ آماده باشند تا در زمان شروع راي گيري ساعت ۷ فعاليت خود را شروع کنند و اين فعاليت‌ها در وزارت کشور رصد مي‌شود.
وي به رعايت شيوه نامه‌ها در ستاد‌هاي انتخاباتي هم اشاره کرد و افزود: مسئولان ستاد‌ها بايد براي رعايت شيوه نامه‌ها در برنامه‌هاي خود تعهد دهند چون صيانت از جان مردم براي ما در اولويت قرار دارد و ما بايد دستورالعمل‌هاي بهداشتي را در شعب اخذ راي اجرا کنيم تا مردم با اطمينان به پاي صندوق حاضر شوند.

انتهای پیام.

نظر خود را بگذارید