صفحه اصلی/ فناوری اطلاعات ۰۴:۰۸:۵۹ ۱۴۰۰/۳/۲۱ | ترنجي 0

با آپديت به HarmonyOS 2.0 تمامي اطلاعات گوشي شما به اين نسخه انتقال داده خواهد شد

با آپديت به HarmonyOS 2.0 تمامي اطلاعات گوشي شما به اين نسخه انتقال داده خواهد شد

با آپديت به HarmonyOS 2.0 تمامي اطلاعات گوشي شما به اين نسخه انتقال داده خواهد شد

ترنجي/ هواوي پيش از اين، انتشار سيستم عامل HarmonyOS 2.0 خود را در چين آغاز کرده است. ديروز گزارشي را منتشر کرديم مبني بر اينکه تعداد کاربران اين سيستم عامل پس از يک هفته از زمان عرضه آن، به 10 ميليون نفر رسيده است. امروز اما، در مصاحبه با رسانه هاي چيني، اين شرکت جزئيات مهمي در مورد روند ارتقا اين نسخه اعلام کرده است. طبق بيانيه اين شرکت، پس از آپديت به HarmonyOS 2.0، تمام داده هاي گوشي کاربر از جمله بازي‌ها، عکس‌ها و برنامه‌ها بدون از دست دادن اطلاعات، به نسخه جديد انتقال داده خواهد شد.

انتقال اطلاعات گوشي پس از آپديت به سيستم عامل HarmonyOS 2.0
به گزارش gsmarena، سيستم عامل HarmonyOS 2.0 براي کاربران فعلي که اقدام به ثبت نام نسخه عمومي بتا کرده اند، در مرحله انتشار نهايي قرار دارد. البته برخي از گوشي‌ها کماکان در نسخه بتا داخلي مي باشند، اما هواوي در مورد بروزرساني سريع و به موقع اين دستگاه‌ها خوش بين است.

هنگامي که صحبت از انتقال اطلاعات از Android به HarmonyOS 2.0 مي شود، شما مي توانيد اکثر داده‌ هاي خود از جمله عکس‌ها را، به اين نسخه منتقل کنيد. همچنين مي توانيد داده هاي موجود در برنامه هايي مانند WeChat ،QQ و ساير پيام رسان ها را نيز، حفظ کنيد. با اين حال، هنگامي که AppGallery به فروشگاه اصلي برنامه تبديل مي شود، بايد مراقب برنامه هايي باشيد که به طور رسمي توسط اين فروشگاه پشتيباني نمي شوند و براي انتقال داده اي آنها، بايد به فکر راه ديگري باشيد.

 
 حفظ اطلاعات گوشي در HarmonyOS 2.0
اين اطلاعات ممکن است مربوط به فروشگاه هاي چيني نيز باشد که مدت ها پيش توسط گوگل تحريم شده بودند. کساني که از گوشي‌ هاي هواوي داراي سرويس GMS در بازارهاي خارج از کشور چين استفاده مي کنند، قطعاً شاهد اين خواهند بود که برخي از عملکردهاي برنامه هاي خود را به صورت جزئي از دست مي دهند يا حتي نمي توانند به طور کلي با سيستم عامل هارموني کار کنند.

در همين حال بايد اضافه کنيم که گوشي هاي هوشمند Honor که قبل از جداشدن اين شرکت از هواوي نيز، عرضه شده بودند، همچنان به سيستم عامل جديد بروزرساني مي شوند و در نهايت گزينه مهاجرت به HarmonyOS را دريافت خواهند کرد.

نظر شما راجع به ويژگي انتقال اطلاعات به HarmonyOS 2.0 بدون حذف آنها چيست؟ آيا شما اين سيستم عامل را بر روي گوشي هواوي و يا آنر خود نصب کرده و از آن راضي بوده ايد؟

انتهای پیام.

HarmonyOS 2.0 گوشي

نظر خود را بگذارید