صفحه اصلی/ چند رسانه ای/ کارتون و انیمیشن ۰۲:۳۶:۰۰ ۱۴۰۰/۳/۲۱ | ايرنا 0

تصادف پژو و پرايد ۴کشته به جا گذاشت

تصادف پژو و پرايد ۴کشته به جا گذاشت

تصادف پژو و پرايد ۴کشته به جا گذاشت

ايرنا/ مدير حوادث دانشگاه علوم پزشکي خراسان شمالي گفت: بر اثر دو دستگاه خودروي پژو 405 و پرايد در محور گرمه - ميامي چهار نفر از سرنشينان اين خودروها جان خود را از دست دادند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي استان خراسان شمالي دکتر تقي دولت آبادي اظهارداشت : همچنين در اين حادثه رانندگي چنج نفر نيز مصدوم شدند که براي مداوا به بيمارستان جواد الائمه (ع) شهرستان جاجرم انتقال داده شدند.

وي اضافه کرد : اين سانحه رانندگي عصر امروز در کيلومتر 16 محور گرمه_ميامي رخ داد که به دنبال آن 3 نفر در محل حادثه و يک نفر بعد از انتقال به بيمارستان فوت کردند و 5 نفر مصدوم شدند که طبق آخرين گزارش حال مصدومان رضايت بخش است.

وي اضافه کرد : مصدومين توسط سه دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به بيمارستان جوادالائمه (ع) جاجرم منتقل شدند.

براساس گزارش خبرنگار ايرنا، کارشناسان پليس راه مستقر در حال بررسي اين سانحه رانندگي و دلايل وقوع آن هستند که پس از بررسي کارشناسي دلايل اين حادثه و مقصران احتمالي آن اعلام خواهد شد.

در بهمن ماه سال گذشته نيز در اين محور در برخورد دو دستگاه خودرو سواري سه نفر کسته شدند.

محور گرمه به ميامي در جنوبغربي استان خراسان شمالي قرار دارد و يکي از محورهاي ميانبر بين اين استان و استان سمنان به خصوص شهرستان شاهرود محسوب مي شود که به دليل کاهش مسافت مورد اقبال بسياري از مسافران دو استان است.

انتهای پیام.

کشته شدن تصادف مرگبار

نظر خود را بگذارید